اخبار انجمن ها, موسسه فرهنگی هنری خانه تئاتر

انتخاب هیات مدیره جدید انجمن موسیقی تئاتر

با تشکیل مجمع عمومی، هیات مدیره جدید انجمن موسیقی خانه تئاتر با رای‌ اعضا انتخاب شدند.

به گزارش گروه خبر سایت خانه تئاتر به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی خانه تئاتر، مجمع عمومی و انتخابات هیات مدیره انجمن موسیقی خانه تئاتر روز شنبه ٢٧ آبان ١۴٠٢ برگزار شد. این مجمع پیرو اطلاعیه قبلی هیات مدیره انجمن و اعلام فراخوان جهت ثبت نام کاندیداها با دستور جلسه قرائت گزارش عملکرد هیات مدیره، ارایه گزارش مالی، استماع برنامه نامزدها و اخذ آرا برای انتخاب هیات مدیره جدید در محل عمارت شماره یک خانه تئاتر برگزار شد.

با رسیدن تعداد حاضران به حد نصاب قانونی، جلسه با حضور و نظارت مستقیم مهدی قلعه بازرس خانه تئاتر به رسمیت رسید و هیات رییسه جلسه از بین داوطلبان با تایید اکثریت حاضران انتخاب و بدین ترتیب بابک نصیری خواه، عبدالله آتشانی و طهمورث امیری به عنوان رییس، ناظر و منشی جلسه در جایگاه نظارت مستقر شدند. سپس گزارش عملکرد توسط سعید ذهنی رییس هیات مدیره خوانده شد و به تایید بازرس انجمن رسید. در ادامه فرایند انتخابات با اخذ رای شرکت‌کنندگان آغاز شد.

رای‌گیری با مشارکت ۴۶ نفر از اعضای انجمن، شامل شرکت ٣۵ نفر به شکل حضوری و ١۵ نفر با اعطای وکالت انجام شد و پس از شمارش آرا، هیات مدیره و بازرسان جدید انتخاب و به انضمام تعداد آرا به‌ شرح زیر و به ترتیب تعداد رای اعلام شدند:

اعضای اصلی هیات مدیره

سعید ذهنی ۴٠ رای

شروین عباسی ٣۴ رای

ریچارد عیسی‌پور ٣١ رای

سحر لطفی ٢۴ رای

احسان تارخ ٢١ رای

اعضای علی‌البدل

شهرام نجاتی ٢٠ رای

فرشاد فزونی ١۶ رای

اعضای بازرسی

علی المعی با ٣۵ رای بازرس اصلی

محیا محمودی راد با ۴ رای بازرس علی‌البدل

تا هفت روز بعد از انتخابات این مجمع در پی تشکیل اولین جلسه منتخبان، هیات مدیره با ترکیب جدید و تعیین سمت‌های اعضای خود برای دوره ۲ ساله کار خود را آغاز خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *