موسسه فرهنگی هنری خانه تئاتر

با اجرای طرح تناوبی تئاتر، دوره‌گردها به تالار هنر آمدند

نمایش «دوره گردها» به کارگردانی علی فروتن از تولیدات مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در تالار هنر روی صحنه می‌رود.

به گزارش گروه خبر سایت خانه تئاتر به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، «دوره گردها» یکی از نمایش‌های پرمخاطب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در راستای طرح تناوبی تئاتر از ۱۱ مهر ماه روی صحنه تالار هنر اجرا می‌شود.

«دوره گردها» نمایشی شاد و آهنگین و برای کودک و خانواده طراحی شده است. در این نمایش کودکانی با شرایط متفاوت با این گروه روبرو شده و اتفاق‌های ویژه‌ای را در کنار هم رقم می‌زنند؛ این نمایش سعی دارد به‌صورت غیرمستقیم موارد مختلف رفتاری را با رویکرد روان‌شناسی بررسی کند.

عوامل نمایش «دوره‌گردها» عبارتند از نویسنده: زیبا ‌برجی‌فلاح، کارگردان: علی ‌فروتن، بازیگران: حمید ‌گلی، علی ‌فروتن، محمد ‌حاجی‌بابایی، زیبا ‌برجی‌فلاح، امید ‌اسکندر و محمد ملاولی، موسیقی و اجرا: امید ‌اسکندر و محمد ملاولی، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: سعیده دادگر، طراح صحنه: مهدی نیک‌روش، طراح لباس: سعیده دادگر، طراح گریم: لیلا پریشان، طراح پوستر و بروشور: شیوا بابابیگی، عکاس و ساخت تیزر: محمدسالار گلی، ساخت دکور: امیر یزدان‌صفت، دوخت لباس: مژگان برنده، روابط عمومی: علیرضا باقری، دستیار لباس و صحنه: فوژان فروتن و دستیار گریم: مهدیس نوروزی.

طرح تناوبی تئاتر در راستای درخواست مراکز هنری و مراکز استان‌ها با نظارت مستقیم مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون و از میان تولیدات این مرکز اجرا می‌شود. نمایش‌های شرکت کننده در این طرح به صورت اجرای صحنه‌ای در سالن‌های شهر تهران و مراکز استان‌ها یا بر روی تماشاخانه سیار کانون در مناطق مختلف استان‌ها اجرا دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *