موسسه فرهنگی هنری خانه تئاتر

انتشار گزارش مالی ۱۰ سال خانه تئاتر

گزارش مالی ۱۰ سال اخیر خانه تئاتر به زودی منتشر می‌شود.

به گزارش گروه خبر روابط عمومی خانه تئاتر، انتشار گزارش مالی در آخرین جلسه هیات مدیره خانه تئاتر به تصویب رسید.

بنا براین گزارش، پنجاه و پنجمین جلسه هیات مدیره مرکزی روز شنبه، ۱۵مهر ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۰،با حضور خانم‌ها: هما جدیکار، مریم کاظمی(غایب با اطلاع قبلی)، رویا تیموریان(مجازی) و آقایان: ایرج راد، اصغر همت، محمد بهرامی،کاظم هژیرآزاد، مجید قناد، مهدی قلعه، شهرام احمدزاده (با تاخیر) در ساختمان سمیه برگزار و موارد زیر مورد بررسی قرار گرفت:

۱- آقای راد تاکید کردند که پرداخت حق عضویت‌ها باید انجام بشود تا هزینه‌های جاری به موقع پرداخت شود. با اینکه هیات مدیره دو هفته پیش به برداشتن پول از حساب رای داده بود. اما متاسفانه انجام نشده است.

۲- پیشنهاد فعال کردن کافی‌شاپ توسط خانه داده شد، چون قبلا گفته شده بود که معرفی کنید، ولی بعد از معرفی، مورد قبول واقع نشد. حتا با امضای ۴ نفر از اعضای هیات مدیره، به دلیل عدم امضای رئیس یا نایب رئیس این اتفاق نیفتاد.

۳- امتیاز استفاده از دنیای مجازی مجددا مطرح و تایید شد.

۴- در مورد برداشت از حساب‌های پس‌انداز ، مقرر شد اول بدهی مالیات‌های تا سال ۹۹ که به دلیل کوتاهی و بی‌توجهی مدیریت وقت پرداخت نشده و جریمه به آن تعلق گرفته‌، ( مالیات بر حقوق، مالیات بر درآمد، جریمه عدم بیمه کردن کارمندان) پرداخت شود و بعد برای برداشت از آن برنامه‌ریزی کرد.

۵- تقاضای گذاشتن  گزارش ۱۰ سال مالی روی سایت از طرف بازرس مطرح و مورد قبول قرار گرفت.

۶- مقرر شد، در صورت عدم پرداخت حق عضویت تا پایان مهر ماه، عضو محترم تعلیق شده و از امکانات خانه تئاتر به جز بیمه محروم شود. درصورت تمایل به ادامه عضویت، می‌توان حق عضویت سالیانه و جریمه آن را به مبلغ ۴ میلیون ریال تا ۱۵ اسفند ماه ۱۴۰۲ پرداخت و فیش پرداختی را تحویل خانه تئاتر داد.

۷- نامه انجمن منتقدان مجددا مطرح و قرار شد، بعد از تامین بودجه پرداخت شود.

جلسه در ساعت ۱۴ به پایان رسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *