اخبار خانه تئاتر, موسسه فرهنگی هنری خانه تئاتر

چهار نمایش تازه به ایرانشهر می‌آیند

تماشاخانه‌ی ایرانشهر در اردیبهشت و خرداد ماه سال جاری میزبان چهار نمایش تازه به کارگردانی علیرضا کوشک‌ جلالی، شهرام کرمی، پویا سعیدی و سید علی موسویان خواهد بود.

به گزارش گروه خبر سایت خانه تئاتر به نقل از روابط عمومی تماشاخانه‌ی ایرانشهر؛ نمایش «نکبت» نوشته‌ی استفن بلبر به کارگردانی پویا سعیدی و با بازی کاظم سیاحی، مجتبی پیرزاده و ستاره پسیانی از ۲۵ اردیبهشت ساعت ۲۰:۳۰ در سالن ناظرزاده‌ی کرمانی این تماشاخانه به صحنه می‌رود.

همچنین نمایش «آرت» نوشته‌ی یاسمینا رضا و به کارگردانی علیرضا کوشک جلالی از ۲۷ اردیبهشت ساعت ۱۸:۳۰ در سالن ناظرزاده‌ی کرمانی اجراهای خود را آغاز می‌کند.
گفتنی است بازیگران نمایش آرت عبارتند از: سام کبودوند، آرمین رحیمیان و محمد صدیقی مهر.

بر اساس این خبر؛ سالن استاد سمندریان نیز از ۲۶ اردیبهشت ماه ساعت ۱۹ میزبان نمایش «گنجشک‌ مفرغی» به نویسندگی و کارگردانی شهرام‌ کرمی، با بازی اصغر همت، مجید رحمتی یلدا عباسی، ایمان سلگی خواهد بود.

نمایش «خارشتر» به نویسندگی هدی‌ آهنگر و کارگردانی سید علی موسویان دیگر نمایش سالن استاد سمندریان است که از ۲۵ اردیبهشت ساعت ۲۰:۴۵ به صحنه می‌رود.
گفتنی است (به ترتیب حروف الفبا) هدی آهنگر، لیلا بلوکات، هامون‌ سیدی، الهام‌ شعبانی، یزدان‌ فتوحی، وحید کریمی و اتابک‌ نادری بازی‌گران نمایش «خارشتر» هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *