اخبار نمایش و اجرا, موسسه فرهنگی هنری خانه تئاتر

دو نمایش مریم کاظمی ویژه مدارس روی صحنه می‌رود

پوستر نمایش «غول‌ها و بچه‌های مدرسه سید هوف» نمایشی با طراحی و کارگردانی مریم کاظمی منتشر شد.

نمایش «غول‌ها و بچه‌های مدرسه سید هوف» تازه‌ترین نمایش مریم کاظمی که ویژه اجرای صبح و برای مدارس تولید شده است در پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب روی صحنه می‌رود.

این نمایش با همکاری انجمن اوقات فراغت (سام) جهت هماهنگی رزرو مدارس و پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب تهران جهت اجرا آماده شده و مدارس تهران می‌توانند از طریق شماره ۰۲۱۷۵۲۵۹۰۰۰ نسبت به هماهنگی و رزرو اجرا اقدام کنند.

نمایش «غول‌ها و بچه‌های مدرسه سید هوف» نوشته سید هوف، ترجمه حسین فدایی حسین است که با طراحی و کارگردانی مریم کاظمی آماده شده و بازیگرانی همچون پریسا فلاح‌زاده، عرفان میدانلو، مهراد زمانی، فربد تجویدی، بهرنگ رهنمون، مریم ذکاوتی، میلاد رضایی، سارینا سالاریان، آذین معتمدی و کیانا کریمی در آن ایفای نقش می‌کنند.

دور نخست اجرای این نمایش زمستان ۱۴۰۲ و بهار ۱۴۰۳ خواهد بود.

از سوی دیگر همزمان با رونمایی از پوستر نمایش “سیندرلای چینی” عوامل و بازیگران تازه ترین نمایش مریم کاظمی هم معرفی شدند.

نمایش “سیندرلای چینی” به کارگردانی و طراحی مریم کاظمی که ویژه اجرای صبح و برای مدارس تولید شده است در پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب اجرا می شود.

این نمایش با همکاری انجمن اوقات فراغت(سام) و پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب تهران آماده شده و مدارس تهران می توانند از طریق شماره های ۰۲۱۷۵۲۵۹۰۰۰ و شماره پشتیبان ۰۹۳۲۹۳۶۹۳۶۲ نسبت به هماهنگی و رزرو اجرا اقدام کنند.

نمایش “سیندرلای چینی” نوشته لاول سوارتزل برگرفته از یک افسانه چینی است، ترجمه این نمایشنامه را حسین فدایی حسین انجام داده و با طراحی و کارگردانی مریم کاظمی آماده شده است.

در این نمایش بازیگرانی همچون میترا کریم خانی، پریسا فلاح زاده، نازنین صفا، عرفان میدانلو، مهراد زمانی، فربد تجویدی، کیانا کریمی و سارینا سالاریان به ایفای نقش می پردازند.

موسیقی این نمایش توسط فرید نوایی، طراحی لباس توسط مژگان عیوضی، طراحی و ساخت کلاه های خانم ها را افسانه قلی زاده، ماسک ها را مونا شریفی و کلاه لین یون رامیترا کریم خانی انجام داده اند.

پوستر این نمایش را پریسا فلاح زاده طراحی کرده است. ساخت تیزر بر عهده بهرام شادانفر، دستیار کارگردان مهراد زمانی، مدیر صحنه مریم ذکاوتی، دوخت لباس ها فرحناز معیری و روابط عمومی گروه تئاتر مستقل زهرا شایان فر هستند.
دور نخست اجرای این نمایش زمستان ۱۴۰۲ و بهار ۱۴۰۳ خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *