اخبار نمایش و اجرا, موسسه فرهنگی هنری خانه تئاتر

مهلت ارسال آثار به جشنواره هنرهای نمایش کانون تمدید شد

مهلت ارسال آثار به نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشیِ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با شعار «این صحنه خانه ماست»، تمدید شد.

به گزارش گروه خبر سایت خانه تئاتر، مهلت ارسال اثر به بخش‌های نمایش (صحنه، عروسکی)، نمایشنامه‌نویسی و نمایش خلاقِ نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشیِ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، تمدید شد.

بر این اساس، ثبت‌نام اولیه و ارسال فرم شرکت در بخش نمایش (صحنه-عروسکی) تا ۳۰ دی تمدید شده است.

همچنین بارگذاری آثار در بخش‌های نمایشنامه‌نویسی و نمایش خلاق، تا ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ تمدید شد.

عمومی‌سازی و مردمی‌سازی نمایش در جامعه و فضاسازی و ارتقای ظرفیت نمایش به عنوان یک رویکرد فراگیر تربیتی از اهداف این جشنواره است.

نوزدهمین جشنواره ملی هنرهای نمایشی کودکان و نوجوانان کانون در بخش‌های نمایش (صحنه، عروسکی، زنده‌عروسکی)، نمایش خلاق (نمایش کتابخانه‌ای، بازی‌ نمایش) و نمایشنامه‌نویسی برگزار می‌شود.

بر اساس این خبر، عکاسی نمایش، کارگاه‌های آموزشی و کاروان عروسک‌های غول‌پیکر استان‌ها از بخش‌های جنبی جشنواره است.

موضوع جشنواره شامل توجه به نامداران، امیدآفرینی، آیین‌های بومی، سنتی، مذهبی، طنز، محیط زیست و آزاد می‌شود و گروه سنی نوجوانان و جوانان ۱۲ تا ۲۲ سال و بزرگسالان امکان شرکت در این رویداد هنری را دارند.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و ارسال آثار به نوزدهمین جشنواره ملی هنرهای نمایشی کودکان و نوجوانان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می‌توانند به سامانه جشنواره‌ها و رویدادها به نشانی www.kanoonfest.ir مراجعه کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *