اخبار خانه تئاتر, موسسه فرهنگی هنری خانه تئاتر

مدیرعامل خانه تئاتر ماندنی شد

مدیر عامل خانه تئاتر ماندنی است.با پذیرفته نشدن استعفای مدیر عامل خانه تئاتر توسط هیأت مدیره مقصود نعیمی ذاکر در جایگاه خود باقی ماند.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر به نقل از هیأت مدیره این موسسه فرهنگی هنری، مقصود نعیمی ذاکر که به خاطر برخی مشکلات پیش آمده از سِمّت خود بعنوان مدیر عامل خانه تئاتر اعلام استعفا کرده بود در پی عدم پذیرش این کناره گیری از طرف هیأت مدیره متبوع در جایگاه خود باقی ماند.

طی این گزارش هما جدیکار دبیر هیأت مدیره مرکزی خانه تئاتر اعلام کرد پیرو مذاکراتی که توسط اکثر اعضای هیات مدیره خانه تئاتر با مقصود نعیمی ذاکر انجام شده است توافق شد که ایشان تا زمان مورد توافق ،در جایگاه مدیر عامل به کار خود ادامه دهند و طبق نظر مساعد خودشان استعفای مذکور ملغی اعلام شد. لذا این رد استعفا مورد تایید هیأت مدیره و مورد قبول ان از طرف مدیرعامل خانه تئاتر میباشد.

مقصود نعیمی ذاکر، مدیر عامل خانه تئاتر که هفته گذشته از این سمت کناره‌گیری کرده بود، اعلام کرد که در این جایگاه باقی می‌ماند.

او در گفتگویی کوتاه با ایسنا درباره نتایج استعفای خود به ایسنا گفت: در جلسه‌ای که به تازگی با بعضی از اعضای هیات مدیره خانه تئاتر داشتیم و بعد از شنیدن نکات و نگرانی‌هایی که این دوستان از باب اهداف و امور خانه تئاتر داشتند، به این نتیجه رسیدیم که در حال حاضر به نفع ساختار خانه تئاتر است که در این سمت بمانم.

نعیمی ذاکر ادامه داد: از اول هم هدف همه ما پیگیری اهداف خانه تئاتر بود و من هم که قصد خودزنی ندارم. به همین دلیل به دوستان گفتم مشکلی برای ماندن ندارم و امیدوارم شرایط را به گونه‌ای پیش ببریم که به نفع اعضای خانه تئاتر باشد و بتوان برای پیگیری امور انجمن‌ها تصمیم‌گیری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *