اخبار نمایش و اجرا, موسسه فرهنگی هنری خانه تئاتر

علی سرابی: نمایشم فقط در تالار وحدت قابل اجراست

علی سرابی که مدتی است قصد دارد نمایشی تازه را روی صحنه بیاورد، درباره وضعیت اجرای آن می‌گوید: ایده‌ال گروه ما این بود که نمایش‌مان را اردیبهشت و خرداد سال ۱۴۰۳ در تالار وحدت اجرا کنیم ولی گویا تالار در آن تاریخ، برنامه‌های دیگری دارد.

به گزارش گروه خبر سایت خانه تئاتر، این کارگردان و بازیگر تئاتر در گفتگو با ایسنا ادامه می‌دهد: نمایش تازه‌ای که قصد اجرای آن را داریم، یک متن انگلیسی است که تا به حال در کشور ما اجرا نشده و از مدت‌ها پیش مجوز اجرای آن را از مرکز هنرهای نمایشی گرفته‌ایم و امیدواریم بتوانیم زودتر آن را روی صحنه بیاوریم تا طراوت و تازگی آن حفظ شود.

سرابی اضافه می‌کند: این نمایش ویژگی‌هایی دارد که فقط در تالار وحدت قابل اجراست. برای ما بهترین حالت این بود که آن را بهار آینده در ماه‌های اردیبهشت و خرداد روی صحنه ببریم ولی تالار وحدت در آن تاریخ برنامه‌های دیگری دارد و گروه‌های دیگری قبل از ما، نوبت اجرا گرفته‌اند و مدیران تالار نتوانستند زمانی را برای اجرای ما در نظر بگیرند.

او ادامه می‌دهد: درخواست بعدی ما، اجرای این نمایش در فصل پاییز و زمستان است که امیدواریم با مساعدت مدیران تالار وحدت، بتوانیم آن را روی صحنه ببریم.

علی سرابی آخرین بار نمایش «آن سوی آینه» نوشته فلوریان زلر را با با بازی ریما رامین‌فر، مارال بنی آدم، پژمان جمشیدی و خودش در تالار وحدت روی صحنه برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *