اخبار نمایش و اجرا, موسسه فرهنگی هنری خانه تئاتر

دو نمایش تازه در تماشاخانه انتظامی اجرا می‌شود

دو نمایش «لندهور» و «بازی‌های کشتار همگانی»، آثار جدید تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران هستند که  از این هفته روی صحنه خواهند رفت.

به گزارش گروه خبر سایت خانه تئاتر، دو نمایش «لندهور» به کارگردانی محمدرضا اسکندری و «بازی‌های کشتار همگانی» به کارگردانی کاوه نورمحمدی، در تماشاخانه استاد انتظامیِ خانه هنرمندان روی صحنه می‌روند.

نمایش «لندهور»، نوشته کهبد تاراج با کارگردانی محمدرضا اسکندری از پنجشنبه ۱۹ بهمن تا ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ هر شب (به‌جز شنبه‌ها) ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه استاد انتظامی اجرا خواهد شد.

امیر عدل‌پرور و لبخند بدیعی بازیگران این اثر نمایشی هستند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «ماه شب بیست و نهم دربیاد، همه مثل ته دیگ میمونن توی این تئاتر، سوخته، سیاه و سفت… شخصی که عاشق تئاتر، سینما و بازیگری بوده است؛ حکایت زندگی و قتل پدرش را بدلیل خفقان و مانع شدن پدرش برای بازیگر شدن در قالب یک تئاتر در تئاتر به نمایش میگذارد، وجه زنانه این مرد در نمایش حلول می‌کند و…»

همچنین نمایش «بازی‌های کشتار همگانی»، نوشته اوژن یونسکو، ترجمه حدیث ارشیا، با طراحی و کارگردانی کاوه نورمحمدی از سه‌شنبه ۲۴ بهمن تا ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ هر شب (به جز شنبه‌ها) ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۶۵ دقیقه در تماشاخانه استاد انتظامی اجرا خواهد شد.

درسا ‌حکیم‌الهی، آرزو گلشاهی، مرتضی ‌کوهی، میلاد قلاوند، افشین امیری‌زاده، کاوه نورمحمدی و محسن ‌غلام‌نژاد بازیگران این اثر نمایشی هستند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «بیماری در شهر شیوع پیدا کرده است و شهروندان در تلاشند از این بیماری فرار کنند. اما همگی به طرز احمقانه‌ای در دام این بیماری گرفتار می‌شوند و جان می‌دهند.»

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت این دو نمایش می‌توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *