اخبار نمایش و اجرا, موسسه فرهنگی هنری خانه تئاتر

دشمن خدا به تئاتر شهر آمد

نمایش «دُشمنِ خدا» به کارگردانی مجید ‌عراقی، در دور دوم اجرا به سالن قشقایی تئاتر شهر رسید.

به گزارش گروه خبر سایت خانه تئاتر به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش «دُشمنِ خدا» به نویسندگی عمادالدین رجبلو و کارگردانی مجید ‌عراقی که دور اول اجرای خود را در عمارت نوفل‌لوشاتو با استقبال و حضور علاقه‌مندان گذرانده بود، از ۲۸ آذر در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود.

علی ‌غریب، مجید ‌عراقی، سیده‌اسوه صادقی، امیرمحمد درویش و حامد ‌فعال در این اثر نمایشی ایفای نقش می‌کنند.

همچنین نفس جافری و ضحا رجایی‌فر بازیگران ۸ ساله این نمایش هستند، که توجه منتقدان، هنرمندان و مخاطبان را به بازی خود جلب کرده‌اند.

علی ‌غریب به‌عنوان تهیه‌کننده و سعید سیادت به‌عنوان مجری طرح در این پروژه حضور دارند.

نمایش «دشمن خدا» در دو اپیزود «دبستان دخترانه» و «پادگان نظامی» روی صحنه خواهد رفت.

اپیزود اول این نمایش، روایت دعوای دو دختر کوچک بر سر برگه انشا در دفتر ناظم دبستان دخترانه است و اپیزود دوم نیز دعوای دو سرباز در دفتر فرمانده پادگان را به نمایش می‌گذارد؛ اینجاست که ما باید قضاوت کنیم که چه کسی دروغ می‌گوید؟

عمادالدین رجبلو (مشاور کارگردان)، عطیه جنگی، سیده دریا صادقی (دستیار کارگردان)، موسی‌الرضا ‌مازندرانی (مدیر صحنه)، عطیه جنگی (منشی صحنه)، سمیرا سرچاهی (طراح صحنه)، مجید ‌عراقی (طراح نور و لباس)، آنتونیو سانچز (موسیقی انتخابی)، پوریا خوشبین(دستیار تهیه)،  احمد مدیری (مدیر تدارکات)، بهروز داوری و آرین دباغی (ساخت تیزر)، رضا ‌جاویدی و آرین دباغی (عکاس)، علی ‌کیهانی (مشاور رسانه‌ای) دیگر عواملی هستند که در این اثر نمایشی حضور دارند.

این نمایش، از ۲۸ آذر ساعت ۲۰:۱۵ و مدت زمان ۵٠ دقیقه روی صحنه خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *