موسسه فرهنگی هنری خانه تئاتر

خفت‌گیری با قمه از مونا فرجاد

مونا فرجاد بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون شب گذشته مورد خفت‌گیری قرار گرفت و راهی بیمارستان شد.

به گزارش گروه خبر سایت خانه تئاتر مونا فرجاد بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران شب گذشته ۱۴ آبان ماه جلوی یکی از رستوران‌های تهران مورد سرقت، همراه با قمه کشی قرار گرفت و راهی بیمارستان شد.

این هنرمند که به زودی و از ۱۷ آبان ماه نمایش «اتاقی در هتل» را در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می برد شب گذشته از طرف یک خفت‌گیر مورد حمله قرار گرفت.

وی در صفحه مجازی‌اش ماجرا را اینگونه شرح داده است:

«دیشب دم در رستوران ایستاده بودیم داشتیم در فضای مجازی پوستر فیلم های فرنگی را جستجو می‌کردیم. از گوشه چشم حضور سیاهی را در کنارم احساس کردم و تا روبه رویم بایستد چشم در چشم مردی با کلاه مشکی و ماسک بر صورت شدم، در کسری از ثانیه فریاد زدم دزد. موبایل و یقه دوستم را کشیدم و همزمان چشمانم تیزی قمه دزد را که به قصد ضربه به ما می چرخاند دیدم. نمی دانم چگونه حداقل دومتر روی زمین پرتاب شدیم.

از دورتر مارال مردی قمه به دست را بالای سر ما می دید که به قصد زدن حمله ور است و نوشان طهماسبی که کنار مارال ایستاده بود گمان کرد کار تمام شده و ما را زده اند. صدای جیغ ها و فریادها کمک کرد تا دزد ترک موتورسوار همراهش شود و بگریزد اگر من متوجه حضور دزد نشده بودم، عکس العمل سریع نشان نمی دادم، دوستان عزیزم که اتفاقی در رستوران حضور داشتند با اولین فریاد شتابان به یاری ما نیامده بودند و خدا همراهمان نبود بی شک اکنون اتفاق ناگواری که حتی فکر کردن به آن لرزه بر بدنم می اندازد، پیش آمده بود. هیچگاه برق لبه قمه را که از کنار شاهرگ گردن دوستم گذاشت فراموش نمی کنم. به بیمارستان همان حوالی که رسیدیم فهمیدم هفته ای ۲۰ بار در آن خیابان دزدی و خفت‌گیری می شود و درست در همان نقطه ای که ما این تجربه تلخ را داشتیم شب گذشته اش به مردی با قمه حمله کرده و به پایش صدمه زده بودند. امروز معنای حقیقی نداشتن امنیت را حس کردم. ممنونم از همه دوستان عزیزم که فرشته وار به کمک ما آمدند، در بیمارستان حضور داشتند و تلاش کردند که لبخند جایگزین تلخی واقعی را بگیرد. ممنونم از مستانه مهاجر، افشین هاشمی، نفس بازغی، الهام راد و بقیه عزیزانی که در کنار ما بودند. مراقب خودتان باشید. لطفا.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *