اخبار نمایش و اجرا, موسسه فرهنگی هنری خانه تئاتر

تولیدات کانون در سالن‌های نمایشی تهران روی صحنه می‌روند

نمایش‌های «قورباغه و غریبه»، «دلغک»، «گرگ بلا جلوبیا جلوبیا»، «خرس آرکانسا»، «دوره‌گردها» و «شاهزاده اژدها»، از تولیدات مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، در ایام دهه فجر، در سالن‌های نمایشی تهران، روی صحنه هستند.

به گزارش گروه خبر سایت خانه تئاتر، به مناسبت گرامی‌داشت دهه مبارک فجر، نمایش‌های تولید شده در مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، در سالن‌های شهر تهران اجرا می‌شوند.

نمایش «قورباغه و غریبه» به کارگردانی زهرا ناظری در سالن گلستان، نمایش «دلغک» به کارگردانی سعید ابک در سالن بوستان، نمایش «گرگ بلا جلوبیا جلوبیا» در پلاتو آیینه مرکز تئاتر، نمایش «خرس آرکانسا» به کارگردانی مهدی مقیمی و محسن صفری در سالن سینما تئاتر وزرا، نمایش «دوره‌گردها» به کارگردانی علی فروتن در سالن سینما تئاتر وزرا و نمایش «شاهزاده اژدها» به کارگردانی راحله شمس‌آبادی در سالن مرکز آفرینش‌های کانون تهرانپارس در حال اجرا هستند.

همچنین در راستای طرح تناوبی تئاتر، نمایش «کی بامن پیتزا می‌پزه» به کارگردانی حامد زحمتکش در سالن جم سنتر، نمایش «حیاط خانه ما» به کارگردانی وحید خسروی در سالن فرهنگسرای ارسباران و نمایش «دنیای خیال انگیر» به کارگردانی بهناز مهدی‌خواه در سالن جم سنتر در حال اجراست.

نمایش «دوره‌گردها» به کارگردانی علی فروتن نیز در حال حاضر صبح‌ها در استان‌های قزوین و مرکزی اجرا می‌شود.

در راستای طرح حمایت از نمایش در حوزه فراگیر، نمایش «کدو قلقله زن» نیز با اجرای جوانان اوتیسم، هر دو هفته یک بار در سالن گلستان مرکز تئاتر کانون پرورش فکری اجرا می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *