اخبار انجمن ها, موسسه فرهنگی هنری خانه تئاتر

برگزاری نشست مشترک هم‌اندیشی میان دو انجمن خانه تئاتر

اعضای انجمن عکاسان و کانون روابط عمومی خانه تئاتر به نشست مشترک هم‌اندیشی دعوت شدند.

به گزارش گروه خبر سایت خانه تئاتر  به نقل از روابط‌عمومی انجمن عکاسان خانه تئاتر، جلسه‌ای با مضمون ‌«نشست هم‌اندیشی» با حضور اعضای انجمن عکاسان و کانون روابط‌ عمومی و تبلیغات خانه تئاتر برگزار خواهد شد. این نشست به منظور آشنایی بیشتر اعضای ۲ انجمن و بیان نقطه‌نظرات با هدف ایجاد تعامل و همکاری بیشتر بین عکاسان و مدیران روابط‌عمومی و تبلیغات تئاتر در روابط حرفه‌ای ترتیب داده شده است.

در جلسه‌ای مشترک که به درخواست هیات‌مدیره کانون روابط‌عمومی و تبلیغات خانه تئاتر در روز چهارشنبه ٢٢ آذر با هیات مدیره انجمن عکاسان خانه تئاتر تشکیل شد پس از بازگوکردن برخی مسایل، برگزاری یک نشست هم‌اندیشی بین اعضای ۲ انجمن با هدف طرح خواسته‌های متقابل آنها مورد بررسی قرار گرفت. در توافقات بعدی به عمل آمده برگزاری این نشست در روز شنبه ٢٨ بهمن ١۴٠٢ در سالن جوانمرد عمارت خانه تئاتر معین شد.

در جلسه هماهنگی که به منظور بازنگری نقش طرفین در نشست آتی بین نمایندگان ۲ انجمن در روز سه‌شنبه ٢۴ بهمن تشکیل شد بخشی از مفاد مورد نظر مطرح و پس از بررسی به تایید طرفین رسیده و در دستور نشست هم‌اندیشی قرار گرفت. به همین منظور مقرر شد که میزبانی نشست با انجمن عکاسان خانه تئاتر بوده و فهرست آن توسط هیات مدیره این انجمن تنظیم و اجرای آن را عهده‌دار شود. مشخص شد نمایندگان ۲ انجمن در زمان‌بندی مشخص طبق برنامه تعیین‌شده به طرح دیدگاه‌ها و مسایل پرداخته و نقطه‌نظرات و خواسته‌های خود را عنوان کنند و در زمان آزاد و پرسش و پاسخ تبادل نظر کنند.

در جلسه هماهنگی ابراهیم حسینی، محبوبه فرج‌اللهی، رضا جاویدی، میلاد بهشتی اعضای هیات‌مدیره انجمن عکاسان خانه تئاتر و در سوی دیگر مریم رودبارانی، زهرا شایانفر، امیر پارساییان مهر و محمد وفایی هیات‌مدیره و بازرس کانون روابط‌عمومی و تبلیغات خانه تئاتر به نمایندگی حضور داشتند.

نشست هم‌اندیشی یاد شده از ساعت ١۶ تا ١٨ روز شنبه ٢٨ بهمن‌ ١۴٠٢ در سالن جوانمرد عمارت خانه تئاتر (ساختمان جدید واقع در خیابان سمیه) با حضور هیات مدیره‌ها و اعضای ۲ انجمن برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *