اخبار انجمن ها, اخبار خانه تئاتر

اولین کنسرت موسیقی تئاتر کودک در ایران برگزار می‌شود

انجمن صنفی سراسری موسیقی تئاتر ایران با همکاری تالار هنر برای اولین بار کنسرت موسیقی تئاتر کودک را برگزار می کند .

به گزارش گروه خبر سایت خانه تئاتر به نقل از  روابط عمومی انجمن صنفی سراسری موسیقی تئاتر ایران، “اولین کنسرت موسیقی تئاتر کودک” با همکاری تالار هنر و اعضای این انجمن به اجرا در می‌آید.

بنا بر این گزارش رویداد مذکور نخستین کنسرت موسیقی تئاتر کودک در تاریخ تئاتر کشور به شمار می‌‌آید که برای اولین بار با طرح انجمن صنفی سراسری موسیقی تئاتر ایران تنظیم و اجرا شده و با همکاری تالار هنر در این سالن اختصاصی تئاتر کودک و نوجوان به روی صحنه می‌رود.

قطعات این کنسرت باز اجرای بخش‌های موزیکال نمایش‌هائیست که پیش‌تر به اجرای عمومی رسیده که با نگاه و تنظیمی نو به شکلی جدید در قالب کنسرت به نمایش در می‌آید.

این کنسرت-نمایش در روزهای ١٣ و ١۴ و ١۵ دی‌ماه ١۴٠٢ اجرا و پیش فروش اینترنتی بلیط‌ آن آغاز و اطلاعات تکمیلی مورد نیاز کاربران در سایت تیوال قرار داده شده است.

این سومین کنسرت از سری برنامه‌های اجرایی تخصصی موسیقی تئاتر است که پیرو دو رویداد موفق و مورد استقبال قبلی توسط انجمن صنفی موسیقی تئاتر ایران برگزار می‌شود ، سعید ذهنی مجری طرح این رویداد بوده و شروین عباسی سمت دبیر اجرایی را بعهده دارد.

عبد آتشانی در جایگاه سرپرست گروه بوده و طراح و آهگنساز این کنسرت-نمایش است. مریم آشوری بعنوان دستیار و برنامه‌ریز در گروه اجرایی انجام مسئولیت می‌کند. هنرمندان اجرا کننده در این کنسرت‌-نمایش عبارتند از نوازندگان گروه بامانی: امیر عادل/ گیتار الکتروآکوستیک. امیرحسین‌ مومن/ تنبک، پرکاشن، داربوکا. یاشار نظری/ گیتار آکوستیک. امیرحسین رمضانی/ درامز. آریا دارابی/ گیتارباس، هارمونیک. کیمیا صمدی/ پیانو. سارا موسوی/ویولن. مریم آشوری/ همخوان، دایره. نفمه نظری/ همخوان. سما قبادی/ همخوان. خواننده: عبد آتشانی. تنظیم برای اجرا: امیر عادل. بازی‌سازان صحنه: مسعود جوادیان، پیمان کلانتری. شاعر: آزاده فرهنگیان، حمزه صالحی. در بخش طراحان، طراح گرافیک: سعید ملک. طراح لوگو: رامین بهادری. طراح لباس نمایش: زهرا یعقوبی. گریم: حسین تبریزی. طراح نور: رضا خضرایی. ساخت تیزر: سامان فلاح، شایان زینی. عکاس و فیلمبردار: الناز حجارزاده. روابط عمومی: (گروه کودک ببین) ریحانه مطهری، رژین ستاری، روشنک کریمی بعنوان سایر دست‌اندرکاران بانضمام همکاری آموزشگاه موسیقی فورته در اجرای این رویداد حضور دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *