اخبار خانه تئاتر

اولین تئاتر کودک تولید خانه دا روی صحنه است

«شش جوجه کلاغ و یک روباه» نخستین اثر تولیدی کارگروه کودک و نوجوان خانه نمایش دا است و همچنین، نخستین کارگردانی مهدی رضایی در حوزه نمایش کودک و نوجوان به شمار می‌رود.

در این نمایش موزیکال، بهروز غریب‌پور به عنوان نویسنده و مشاور در همه مراحل این اثر حضور داشته است.

مهدی رضایی برای اولین تجربه کارگردانی نمایش «شب بیست‌و‌یکم» نوشته محمود استادمحمد را سال ۸۹ در فرهنگسرای نیاوران به صحنه برده است و در سال ۱۴۰۰ این نمایش را در عمارت نوفل‌لوشاتو بازتولید کرده است.

نمایش‌هایی مثل «گوریل»، «قلعه»، «تیمون آتنی»، «فریدون» و «گمستان» نیز از دیگر نمایش‌هایی است که به کارگردانی مهدی رضایی به صحنه رفته‌اند.

در نمایش «شش جوجه کلاغ و یک روباه» رضا گرجی، نادیا متقیان، آناهیتا بابایی‌زاده، هلیا همایونی، منیره آرام‌دوست، راضیه شریفی، محدثه لوایی، صبا هلالات و کیمیا زارعی به ایفای نقش می‌پردازند.

از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به موسیقی: کوروش خانی‌آذر، طراح لباس: آتنا تندرو، دستیار کارگردان: محمد حسین خدمت پرست، طراح صحنه: مهدی رضایی، صبا صبحی، طراحی و ساخت عروسک: یاسمین مهرعلی، طراحان نور: مهدی رضایی و محمدحسین خدمت‌پرست، گرافیست‌ها: صادق حسینی، یاسمین مهرعلی و صبا صبحی، روابط عمومی: بهناز شهسوار و آتنا تندرو، تبلیغات مجازی: آتنا تندرو، مجری طرح: کارگاه اشتراک، تهیه و تولید: خانه نمایش دا.

این نمایش در خانه نمایش دا تا ۲۰ مرداد ساعت ۱۹ روی صحنه است و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق مراجعه به سایت تیوال بلیت نمایش را تهیه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *