اخبار خانه تئاتر, موسسه فرهنگی هنری خانه تئاتر, ویژه اعضاء خانه تئاتر

انعقاد توافقنامه خانه تئاتر با کلینیک دندانپزشکی سپیدار

توافقنامه‌ای میان خانه تئاتر با کلینیک دندانپزشکی سپیدار برای بهره‌مندی اعضای این خانه از خدمات این کلینیک به امضا رسید.

به گزارش گروه خبر سایت خانه تئاتر، این قرارداد پس از برگزاری جلساتی با حضور مقصود نعیمی‌ذاکر مدیرعامل، مجید قناد مسوول کمیته رفاهی و مریم رحیمی مسوول کمیته رفاه انجمن بازیگران با دکتر مسعود شاه حسینی مدیریت کلینیک، کامران آقابزرگی مشاور مارکتینگ مجموعه، فریده بوذری مدیر داخلی کلینیک به امضا رسید به این منظور که اعضای خانه تئاتر بتوانند با تخفیف از خدمات کلینیک استفاده کنند.

طبق این قرارداد اعضای خانه تئاتر و بستگان درجه یک آنها می‌توانند با  ۳۵ الی ۴۰ درصد تخفیف از همه درمان‌های دندانپزشکی بهره‌مند شوند و پس از انجام این خدمات هم مدارک لازم به آنها ارائه می‌شود تا بتوانند برای دریافت هزینه درمان خود طبق تعرفه‌های بیمه تکمیلی دانا اقدام کنند.

اعضای خانه تئاتر با در دست داشتن کارت ملی و کارت عضویت و بستگان درجه یک آنها با ارائه شناسنامه می‌توانند از خدمات دندانپزشکی این کلینیک استفاده کنند.

این کلینیک مجهز به بخش تخصصی اطفال، اتاق عمل برای اطفال و بزرگسالان (برای افرادی که قابل نشستن روی یونیت نیستند) با امکانات و متخصص بیهوشی، اتاق جراحی ایمپلنت، تخصص‌هایی نظیر ساخت پروتز متحرک دندان، درمان ریشه و متخصص ترمیمی و زیبایی برای کامپوزیت و لمینیت است.

اتاق ویژه کودکان شامل یک یونیت ویژه کودکان تجهیز شده با عروسک و اسباب بازی و مانیتوری که انواع فیلم‌ها و انیمیشن‌های ویژه کودکان را پخش می‌کند، است.

پیشنهاد انعقاد این قرارداد از سوی مریم رحیمی به مدیرعامل خانه تئاتر ارائه شد، یادآور می‌شود،انجمن گریم و ماسک اقدام به انعقاد قرارداد با این کلینیک کرده بود و اعضای این انجمن می‌توانستند با تخفیف ۳۰ الی ۴۰ درصد از خدمات آن استفاده کنند.

این کلینیک همه روزه از ساعت ۹صبح تا ۱۲شب حتی جمعه‌ها و روزهای تعطیل آماده ارائه خدمات به مراجعه‌کنندگان است. کلینیک دندان‌پزشکی سپیدار در فلکه سوم تهرانپارس، خیابان ۱۹۶ شرقی واقع شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توان با شماره‌های ۷۷۷۴۰۹۴۲- ۷۷۷۶۲۰۲۵ و ۰۹۱۲۰۸۲۴۸۰۱ تماس گرفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *