اخبار نمایش و اجرا, موسسه فرهنگی هنری خانه تئاتر

استقبال تماشاگران از اجراهای آموزشی تئاتر پنجمک

سومین دوره اجراهای آموزشی تئاتر- پنجمک که از آخرین هفته فروردین ماه آغاز شده، با استقبال تماشاگران در اجرای عمومی پنج نمایش همراه شد.

به گزارش گروه خبر سایت خانه تئاتر، سومین دوره اجراهای آموزشی تئاتر- پنجمک که در سال جاری با حضور ۸ نمایش کلید خورد، مجموع تماشاگران پنج نمایش که در پردیس تئاتر تهران و فرهنگ‌سرای ابن سینا به اجرا در آمدند را ۲۳۶۴ تماشاگر اعلام کرد.

در پردیس تئاتر تهران؛ نمایش «غول‌ها و بچه‌های مدرسه»میزبان ۴۹۷ تماشاگر، نمایش«سفید برفی و هفت کوتوله» میزبان ۷۰۰ تماشاگر و نمایش «چه کسی آخرین بار خندید» میزبان ۳۸۰ تماشاگر بودند.

در فرهنگ‌سرای ابن سینا نیز نمایش «گرگه میاد می‌بردت» با ۳۷۸ تماشاگر و نمایش «سیندرلای چینی» با ۴۰۹ تماشاگر به کار خود پایان دادند.

دو نمایش بعدی اجراهای آموزشی «پنجمک» هفته اول خرداد ماه در فرهنگ‌سراهای ارسباران و عطار نیشابوری روی صحنه خواهند رفت.

نمایش «غاز طلایی» نوشته پائول سیلز که توسط حسین فدایی حسین ترجمه شده است با طراحی و کارگردانی مریم کاظمی روزهای اول و دوم خرداد ماه سه نوبت در فرهنگ‌سرای ارسباران به اجرا در می‌آید.

نمایش «سه بچه گربه» نوشته جان بار با ترجمه سید حسین فدایی حسین و طراحی و کارگردانی مریم کاظمی دیگر نمایش این دوره از اجراهای آموزشی پنجمک است که در روزهای ۶، ۷ و ۸ خرداد ماه در فرهنگ‌سرای عطار نیشابوری روی صحنه می‌رود.

لازم به ذکر است با توجه به آغاز فصل امتحانات، اجرای عمومی نمایش«اولین نامه چطور نوشته شد» که بازیگران آن در رده سنی نوجوانان قرار دارند به پایان خرداد ماه موکول شده است.

خانواده ها و علاقه مندان به نمایش های کودک و نوجوان ، متخصصان و مربیان حوزه کودک و نوجوان می توانند از طریق شماره های ۰۹۱۹۰۷۷۶۰۹۸ و ۰۹۰۵۱۱۱۶۶۹۲ نسبت به رزرو و هماهنگی نمایش های «غاز طلایی» و «سه بچه گربه» اقدام کنند.

فروش اینترنتی نمایش های حاضر در سومین دوره اجراهای آموزشی تئاتر«پنجمک» از طریق سایت تیوال صورت می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Twitter Instagram WhatsApp WhatsApp Telegram
سایدبار
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه
حساب کاربری من