اخبار نمایش و اجرا, موسسه فرهنگی هنری خانه تئاتر

اجرای سه نمایش آموزشی تئاتر پنجمک در پردیس تئاتر تهران

پیش فروش سه نمایش “سفید برفی و هفت کوتوله”، “غول ها و بچه های مدرسه” و “چه کسی آخرین بار خندید؟” به کارگردانی مریم کاظمی و مشارکت پردیس تئاتر تهران به عنوان آغاز گر سومین دوره اجراهای آموزشی تئاتر پنجمک در سایت تیوال آغاز شد.
به گزارش گروه خبر سایت خانه تئاتر به نقل از روابط عمومی گروه تئاتر مستقل؛ سومین دوره اجراهای اموزشی تئاتر پنجمک با کارگردانی مریم کاظمی از ۲۸ فروردین با سه نمایش “سفید برفی و هفت کوتوله”، “غول ها و بچه های مدرسه” و “چه کسی آخرین بار خندید؟” کار خود را در پردیس تئاتر تهران آغاز می کند.
دو سالن استاد رشیدی و استاد مشایخی پردیس تئاتر تهران میزبان این سه نمایش هستند.
“غول ها و بچه های مدرسه” نوشته سید هوف با ترجمه حسین فدایی حسین از روز سه شنبه ۲۸ فروردین در ساعت ۱۷ سالن استاد رشیدی اجرای خود را آغاز خواهد کرد.
“چه کسی آخرین بار خندید” نوشته نلی مک کاسلین با ترجمه حسین فدایی حسین از روز چهارشنبه ۲۹ فروردین در ساعت ۱۹ سالن استاد رشیدی روی صحنه می رود.
“سفید برفی و هفت کوتوله” نوشته و تنظیم مریم کاظمی نیز از روز پنجشنبه ۳۰ فروردین ماه در ساعت ۱۸ سالن استاد مشایخی اجرای خود را آغاز خواهد کرد.
در هر یک از این نمایش ها بین ۱۰ تا ۱۲ هنرجوی کلاس های تئاتر مریم کاظمی در پردیس تئاتر تهران ایفای نقش می کنند که در مجموع ۳۴ هنرجو اجرای پایان دوره آموزش خود را ارائه خواهند کرد.
لازم به ذکر است که سومین دوره اجراهای آموزشی تئاتر پنجمک در سال ۱۴۰۳ با حضور هشت نمایش برگزار خواهد شد. علاقه مندان می توانند بلیت های این سه نمایش را از هم اکنون در سایت تیوال تهیه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *