موسسه فرهنگی هنری خانه تئاتر

درگذشت آرش میراحمدی به دلیل بیماری کبدی

آرش میراحمدی – بازیگر برنامه‌های طنز تلویزیون –  در بیمارستان درگذشت.

آرش میراحمدی بازیگر ۵۲ ساله تلویزیون که مدتی بود با بیماری مبارزه می‌کرد، از مدتی قبل به دلیل عارضه کبدی در بیمارستان بستری و تحت مراقبت‌های ویژه بود. او تحت درمان و گذراندن مراحل شیمی درمانی بود که دکتر متوجه شد که سطح زردی‌اش بسیار بالاست و باید سریعاً بستری می‌شد تا به‌وسیله (ای آر سی پی) به جهت دفع سموم در کیسه صفرا استنت‌گذاری شود. با این همه پس از گذراندن چند روز و بهبود وضعیت وترخیص از بیمارستان، میراحمدی بار دیگر به بیمارستان برده شد و به کما رفت و متاسفانه روز گذشته جان خود را از دست داد.

پژمان بازغی – رییس انجمن بازیگران خانه سینما – هم با انتشار تصویری از این بازیگر در صفحه خود در فضای مجازی از درگذشت این بازیگر خبر داد.

بازی در نمایش‌های «مسیح هرگز نخواهد گریست»، «داستان آرام»، «مده‌آ»، «جنگ‌نامه غلامان»، «لیرشاه»، «بچه مرشد و مار پلاستیکی»، «تخم‌مرغ‌ها»، «وداع» و… بخشی از کارنامه تئاتری این هنرمند بوده است.

«نوروز ۷۲»، «معجزه خنده»، «نیمه پنهان»، «خنده بازار»، «محله گل و بلبل»، «دست انداز» و «کلبه عمو پورنگ» از جمله آثار سینمایی و تلویزیونی به شمار می‌آیند که میراحمدی در آنها حضور داشته است.

میراحمدی کارش را در دنیای تصویر در برنامه «نوروز ۷۲ » با علی عمرانی و مهران مدیری آغاز کرده بود.

آرش میراحمدی متولد ۴ تیر ماه ۱۳۵۰ در فراشبند استان فارس و فارغ‌التحصیل لیسانس رشته هنرهای نمایشی از دانشکده هنرهای زیبایی دانشگاه تهران بود که علاوه بر بازیگری، کار نویسندگی و کارگردانی هم می‌کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *