اخبار نمایش و اجرا, موسسه فرهنگی هنری خانه تئاتر

کلنل امروز اجرا نمی‌شود

کنسرت نمایش «کلنل» به کارگردانی امیر بشیری از ۲۵ مهر اجرای عمومی خود را در تالار وحدت آغاز کرد.

به گزارش گروه خبر سایت خانه تئاتر، کنسرت نمایش «کلنل» به کارگردانی امیر بشیری و تهیه‌کنندگی امین اشرفی از ساعت ۱۸ روز سه‌شنبه ۲۵ مهر در تالار وحدت روی صحنه رفت.

با این حال با اعلام سراسری عزای عمومی و برای ابراز همدردی و همدلی با مردم مصیبت‌زده فلسطین و به طور خاص بعد از جنایت به شهادت رسیدن بیش از ۱۰۰۰ کودک، زن و مرد در بیمارستان المعمدانی غزه، کنسرت نمایش «کلنل» امروز چهارشنبه ۲۶ مهر روی صحنه نمی‌رود.

به تمام کسانی که برای اجرای امروز بلیت تهیه‌ کرده بودند تاریخ جایگزین اعلام یا هزینه پرداخت شده بلیت، با همراهی سایت ایران‌کنسرت به آنها عودت داده می‌شود.

در این کنسرت نمایش که توسط محمد نقایی نگاشته شده و روایتی از زندگی و زمانه محمدتقی خان پسیان و عاشقانه‌ای گمشده در تاریخ معاصر ایران است، محمد معتمدی خواننده شناخته شده موسیقی ایران در نقش عارف قزوینی، کاظم سیاحی در نقش کلنل محمدتقی پسیان، نازنین بیاتی در نقش‌های ایرنه و آموزگار، رحیم نوروزی در نقش‌های افسر آلمانی، پریداکس و ژنرال گلروپ و سیامک صفری در نقش‌های قوام‌السلطنه و ملک‌الشعرای بهار، به ایفای نقش می‌پردازند.

همچنین اتابک نادری ، الهه شه‌پرست، مجید رحمتی، علی عطایی، امیر محاسبتی، سعید ملک‌نژاد، محمدباقر صفانور دیگر بازیگران این پروژه هنری هستند.

حسن جودکی مجری طرح، نادر برهانی‌مرند مشاور کارگردان، امیرحسین سمیعی آهنگساز، رضا مهدی‌زاده مدیر هنری و طراح صحنه، محبوبه سلطانی طراح لباس، مونا جعفری طراح گریم، رضا خضرایی‌شاد طراح نور، محمدصادق زرجویان طراح گرافیک، بهزاد جاودان‌فر طراح حرکت، آرمین تاجبخش رهبر ارکستر کنسرت‌ نمایش «کلنل» هستند.

فروش بلیت کنسرت نمایش «کلنل» از طریق سایت ایران‌کنسرت انجام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *