اخبار خانه تئاتر

قطب‌الدین صادقی و خوانش نمایشنامه هیچ کس به ما سلامی نکرد

دومین نشست «صدای نمایش‌نامه‌نویس» با حضور و نمایش‌نامه‌خوانیِ دکتر قطب‌الدین صادقی توسط کانون نمایش‌نامه‌نویسان و مترجمان تئاتر ایران برگزار می‌شود.

به گزارش گروه خبر سایت خانه تئاتر به نقل از روابط عمومی کانون نمایش‌نامه‌نویسان و مترجمان تئاتر ایران، در دومین نشست صدای نمایش‌نامه‌نویس در دور جدید از سلسله‌ نشست‌های نمایش‌نامه‌خوانی این کانون، نمایش‌نامه‌ی «هیچ‌کس به ما سلامی نکرد» نوشته‌ی قطب‌الدین صادقی در ساعت ۱۸ روز شنبه، ۷ مردادماه ۱۴۰۲ در تماشاخانه‌ی استاد جوانمرد نمایش‌نامه‌خوانی می‌شود.

بر اساس این گزارش، در این رویداد فرهنگی‌هنری، نمایش‌نامه‌ها توسط خودِ نمایش‌نامه‌نویس، نمایش‌نامه‌خوانی و ضبط تصویری می‌شود و در نشست نخست «صدای نمایش‌نامه‌نویس»، نمایش‌نامه‌ی «مجلس شبیه در ذکر مصائب استاد نوید ماکان و همسرش رُخشید فرزین» نوشته‌ی استاد بهرام بیضایی توسط محمد رحمانیان نمایش‌نامه‌خوانی شده بود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این نشست نمایش‌نامه‌خوانی می‌توانند در تاریخ یادشده به تماشاخانه‌ی استاد جوانمرد واقع در عمارت خانه‌ی‌ تئاتر به نشانیِ خیابانِ استاد نجات‌اللهی، خیابانِ سمیه، پلاک ۲۶۰ مراجعه کنند.

لازم به یادآوری است، سلسله‌ نشست‌های نمایش‌نامه‌خوانی«صدای نمایش‌نامه‌نویس» توسط کانون نمایش‌نامه‌نویسان و مترجمان تئاتر ایران، در شنبه‌های نخست هر ماه در خانه‌ی تئاتر برگزار می‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *