اخبار خانه تئاتر

شهر طلا دوباره به ارسباران بازمی‌گردد

نمایش «شهر طلا» به نویسندگی و کارگردانی حامد زحمتکش که درباره مفاهیم مختلف سواد مالی است در دور دوم اجرا به فرهنگسرای ارسباران روی صحنه می‌رود.

 نمایش «شهر طلا» با طراحی، نویسندگی و کارگردانی حامد زحمتکش از سه‌شنبه ۱۰ مرداد در فرهنگسرای ارسباران دور دوم اجراهای خود را آغاز می‌کند.

نمایش «شهر طلا» بر اساس قصه‌ای از سونیا لیوتین در کتابی به همین نام از انتشارات قدیانی که توسط آکادمی هوش مالی تولید شده است، به صحنه می‌رود.

در این اجرای مشارکتی، زنده و عروسکی کاغذی با موضوع سواد مالی برای کودکان و نوجوانان، حامد زحمتکش و علیرضا خدابخش به‌عنوان بازیگر، آزاده فرهنگیان (شاعر)، رامین عبداللهی (آهنگساز)، سونا مصطفی‌زاده، پگاه بنی‌اردلان و نگار افصحی (تصویرگر شخصیت‌ها، نماها و وسایل)، ارشام مودبیان (صدابردار)، استودیو ضبط موسیقی (صداخانه زروان) و ریحانه مطهری، روژین ستاری و روشنک کریمی (روابط عمومی) هستند.‌

نمایش «شهر طلا» برای گروه سنی ۷ تا ۱۲ سال به مدت ۶۰ دقیقه سال اجرا می‌شود و مخاطبان با مفاهیم مختلف سواد مالی آشنا می‌شوند.

در خلاصه نمایش آمده است: «آقای جهانگرد، شهر به شهر و کشور به کشور، سفر می‌کند تا کودکان دنیا را از نزدیک ببیند و قصه‌های سواد مالی آن‌ها را برای بچه‌های خوب ایرانی تعریف کند

این نمایش هرروز ساعت ۱۹:۳۰ در فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از سیدخندان، خیابان جلفا روی صحنه می‌رود .

علاقه‌مندان برای خرید بلیت و اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۰۹۰۳۴۹۹۰۲۸۵ و ۰۹۲۲۳۹۳۲۸۹۲ تماس بگیرند و یا از طریق سایت تیوال به نشانی مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *