اخبار خانه تئاتر

دردنوشان روی صحنه می‌رود

عمار تفتی، بازیگر تئاتر و تلویزیون برای اولین بار، سایکودرامی با نام «دُردنوشان» را به صحنه می‌برد.

به گزارش گروه خبر سایت خانه تئاتر، عمار تفتی نویسنده و کارگردان نمایش «دُردنوشان»، این نمایش را از ۲۹ مرداد، به تهیه‌کنندگی محمد معیری، در سالن استاد ناظرزاده‌کرمانی تماشاخانه ایرانشهر، روی صحنه می‌برد.

تفتی، با روایت بخشی از زندگی خویش به‌عنوان یک بال سایکو‌درام، در کنار اشعار سعدی شیرازی، که به وسیله گروه موسیقی زنده انجام می‌شود و به‌عنوان بال دوم سایکو‌درام، این نمایش را روی صحنه می‌برد.

گروه موسیقی این اجرا یک گروه حرفه‌ای موسیقی تئاتر به سرپرستی و آهنگسازی مهرپاد زحمتکش، دکلمه مبینا منصوری و خوانندگی نوید نوبخت است که پنج غزل از غزلیات سعدی را روی صحنه اجرا مى‌کنند.

به باور گروه نمایش، اشعار عرفای ایران خاصیت درمان‌گرایانه دارد و دارای یک سطح فرکانسی است که در روان آدمی، درمانگری می‌کند و در این اجرا به‌طور اختصاصی به غزلیات سعدی پرداخته است.

در این اجرا صحاب‌الدین کریمی (مدیر هنری و طراح نور)، امیر پارسائیان‌مهر (مدیر تولید و مدیر امور رسانه‌ای)، مهاباد زحمتکش (مدیر هماهنگی) و کتایون اسدی (منشی صحنه) کارگردان اثر را یاری می‌کنند.

پیش‌فروش سه‌روز نخست این نمایش، در سایت تیوال آغاز شده است و علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید بلیت نمایش «دُردنوشان» و کسب اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *