اخبار نمایش و اجرا, موسسه فرهنگی هنری خانه تئاتر

بازیگر برنده اسکار در برادوی مادر می‌شود

جسیکا لنگ، بازیگر برنده جایزه‌های تونی و اسکار که با فیلم «کینگ کونگ» در سال ۱۹۷۶ به شهرت رسید، نقش اصلی «نمایش مادر» را که سال آینده در برادوی نیویورک به صحنه خواهد رفت، بازی می‌کند.

 پائولا ووگل، نمایشنامه‌نویس مشهور آمریکایی، جدیدترین اثر خود به نام «نمایش مادر» را در برادوی، سال آینده روی صحنه خواهد آورد.

در این نمایش که تینا لندو آن را کارگردانی خواهد کرد، جسیکا لنگ در نقش فیلیس، جیم پارسونز در نقش کارل و سلیا کینن-بوگلر در نقش مارتا ظاهر خواهند شد. 

در «نمایش مادر»، فیلیس که زنی مادرسالار است، همراه با فرزندان نوجوانش به آپارتمان جدیدی نقل مکان می‌کند، او در حالی که گذشته خود را مرور می‌کند، با دنیای در حال تغییر اطراف خودش باید سازگار شود. فیلیس در مورد نیاز‌های فرزندانش انعطاف پذیری ندارد و …

به گزارش ایران تئاتر، «نمایش مادر»، از دوم‌آوریل ۲۰۲۴ (چهاردهم فروردین ۱۴۰۳)، به صورت محدود در سالن هیز تیه‌تر روی صحنه خواهد رفت و به طور رسمی اجرای نمایش از بیست و پنجم‌آوریل (ششم اردیبهشت ۱۴۰۳) آغاز خواهد شد و تا بیست و هفتم ژوئن ۲۰۲۴ (هفت تیر) ادامه دارد.

جسیکا لنگ، آخرین بار در سال ۲۰۱۶ در نمایش «سفر دراز روز در شب»، نوشته یوجین اونیل در برادوی نیویورک روی صحنه تئاتر دیده شد و برای بازی در آن، توانست برنده جایزه تونی بهترین بازیگر زن نقش نخست شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *