اخبار نمایش و اجرا, موسسه فرهنگی هنری خانه تئاتر

پدر همچنان پرفروش است

آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش‌های به صحنه رفته در مجموعه تئاتر شهر تا پایان روز جمعه ۲۸ مهر ماه سال ۱۴۰۲ مشخص شد.

به گزارش گروه خبر سایت خانه تئاتر به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش‌های تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی، سایه، کارگاه نمایش و کافه تریای اصلی مجموعه تئاتر شهر تا پایان روز جمعه ۲۸ مهر ماه ۱۴۰۲ اعلام شد.

نمایش «پدر» به کارگردانی آروند دشت‌آرای که از روز ۱۷ مهر ماه در تالار اصلی با ظرفیت ۵۷۹ تماشاگر و قیمت بلیت ۲۰۰ و ۱۰۰ هزار تومان اجرای خود را آغاز کرده با مجموع ۱۱ اجرا و میزبانی از ۵ هزار و ۶۴۴ مخاطب (با احتساب بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) ۹۰۰ میلیون و ۴۸۰ هزار تومان فروش داشته است.

نمایش «ملاقات بانوی سالخورده» به کارگردانی میترا علوی‌طلب نیز که اجرای خود را از ۱۹ مهر ماه در تالار چهارسو با ظرفیت ۱۳۲ نفر و قیمت بلیت ۱۲۰ هزار تومان آغاز کرده است، با مجموع ۹ اجرا و جلب ۷۰۰ تماشاگر، توانست به فروش معادل ۵۶ میلیون و ۹۱۶ هزار تومان دست پیدا کند.

نمایش «تله وزیون» به کارگردانی الهه پورجمشید نیز که اجرای خود را از روز ۲۱ مهر ماه در تالار قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر و قیمت بلیت ۱۲۰ هزار تومان آغاز کرد، با ۷ اجرا توانست ۵۱۸ تماشاگر را به سالن جلب کند و به فروشی معادل ۴۱ میلیون و ۲۵۶ هزار تومان دست پیدا کند.

نمایش «مناظره وایادولید» به کارگردانی هوشمند هنرکار نیز که اجرای خود را از روز ۲۵ مهرماه در تالار قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر و قیمت بلیت ۱۲۰ هزار تومان آغاز کرده است، با ۳ اجرا توانسته ۷۲ تماشاگر را به سالن جلب کند و به فروشی معادل ۳ میلیون و ۸۸۸ هزار تومان دست یابد.

نمایش «حقایقی درباره سگ‌ها و گربه‌ها» به کارگردانی محمدهادی عطایی که از روز پنجشنبه ۲۰ مهر ماه در تالار سایه با ظرفیت ۷۲ نفر و قیمت بلیت ۱۱۰ هزار تومان به صحنه رفته است، با مجموع ۸ اجرا، توانست ۳۳۴ تماشاگر را به سالن بکشاند و به فروشی معادل ۲۳ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان برسد.

همچنین نمایش «شبیه‌خون» به کارگردانی محمد حاتمی که از روز یکشنبه ۲۳ مهر ماه در تالار سایه با ظرفیت ۷۲ نفر و قیمت بلیت ۱۲۰ هزار تومان اجرای خود را آغاز کرده است، با مجموع ۵ اجرا، توانست ۱۰۷ تماشاگر جلب کند و به فروشی معادل ۵ میلیون و ۷۹۸ هزار تومان دست یابد.

نمایش «استرالیا» به کارگردانی مشترک حسنا قبادی و افسانه محمدی نیز که از روز ۲۷ مهر ماه در کارگاه نمایش با ظرفیت صندلی ۲۶ نفر و قیمت بلیت ۸۰ هزارتومان روی صحنه رفته است، با ۲ اجرا و جذب ۴۴ تماشاگر توانسته به فروش ۲ میلیون و ۴۴۸ هزار تومان دست پیدا کند و به اجرای خود ادامه دهد.

نمایش محیطی «مهم نیست» به کارگردانی ایمان ایران‌منش که از روز یکشنبه ۲۳ مهر ماه در کافه‌تریای سالن اصلی با قیمت بلیت ۵۰ هزار تومان به صحنه رفته، تا روز ۲۸ مهر ماه و ۵ اجرا، توانست ۹۳ تماشاگر را به مجموعه جلب کند و به فروش ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان هم دست پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *