اخبار نمایش و اجرا, موسسه فرهنگی هنری خانه تئاتر

هوش پشه‌ای در تالار هنر به صحنه می‌رود

نمایش «هوش پشه‌ای» به نویسندگی و کارگردانی سامان کرمی با همراهی هوتن شکیبا، ژاله صامتی و سعید چنگیزیان از سوم اسفند ساعت ۱۹ به تالار هنر می‌آید.

به گزارش گروه خبر سایت خانه تئاتر به نقل از روابط عمومی تالار هنر، نمایش «هوش پشه‌ای» که نوشته و کار سامان کرمی است، از سوم اسفند ساعت ۱۹ به تالار هنر می‌آید.

«هوش پشه‌ای» ماجرای پسری را نشان می‌دهد که در خانه تنهاست و وابستگی شدیدی به اینترنت و فضای مجازی دارد و از ارتباطات اجتماعی و عواطف انسانی دوری می‌کند. پسر سعی می‌کند مشکلات واقعی و حتی ساده در زندگی را با استفاده از اطلاعات موتور جست‌وجوگر و هوش مصنوعی حل کند اما

در این نمایش، مینا گلپایگانی مشاور کارگردان و مجری طرح است که با حضور افتخاری سه هنرمند شناخته‌شده تئاتر هوتن شکیبا، ژاله صامتی و سعید چنگیزیان روی صحنه می‌رود.

هوتن شکیبا در این نمایش صدای هوش مصنوعی را بر عهده دارد. ژاله صامتی و سعید چنگیزیان نیز در تماس تصویری حضور دارند.

بازیگران این نمایش به ترتیب حروف الفبا، الهه اصغری، علی بیگی، فائزه صدر، نفیسه فتحی و بازیگران نوجوان نیز یاسین وطن‌خواه و برسام نوری اسکویی هستند.

طراحی صحنه این نمایش را مجتبی مهدی، آهنگسازی را حسین شعاعی، طراحی جلوه های بصری و نوری را ولی ثقفی، طراحی نور را حسین اکبری، طراحی لباس را نسیم ملکی، طراحی گریم را حسین تبریزی، بادی پرکاشن را کیمیا مظفری، دستیاری کارگردان و برنامه‌ریزی را کیمیا مظفری، گروه کارگردانی را اکرم فرهی، نرگس پروانیا و سپیده شریعت‌مقدم، عکاسی و ساخت تیزر را کیانوش سلطانی متین، ساخت موشن و تصاویر ویدئویی را متین بهشتی، مسعود بهشتی، بهار صلواتچی و علی باوفا و طراحی پوستر و بروشور را کیانوش سلطانی‌متین برعهده دارند.

فروش این نمایش از طریق سایت تیوال و سایت گیشه تئاتر انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *