اخبار نمایش و اجرا, موسسه فرهنگی هنری خانه تئاتر

جشنواره تئاتر پاکستان فراخوان داد

دهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر آجوکای پاکستان برای سال ۲۰۲۴ میلادی فراخوان داد.

به گزارش  گروه خبر سایت خانه تئاتر به نقل از  روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی به نقل از واحد امور بین‌الملل اداره کل، جشنواره بین‌المللی «تئاتر آجوکا» پاکستان که قرار است در هفته دوم نوامبر سال ۲۰۲۴ میلادی، در شهر تاریخی لاهور برگزار شود، فراخوان داد.

این جشنواره، به مناسبت چهلمین سال برگزاری و در دفاع از تغییر اجتماعی، صلح، مذهب و حقوق برابر جنسیتی با هدف نمایشِ تأثیر قدرتِ فرهنگ و هنر، به مدت ۱۰ روز برگزار می‌شود.

جشنواره «آجوکا» درصدد است فرصتی برای هنرمندان، کارگردان‌ها و نمایشنامه‌نویسان از سراسر جهان فراهم کند تا روایت، چشم‌انداز و خلاقیت خود را با سایر هنرمندان جهان به اشتراک بگذارند.

لازم به ذکر است «شهیده ندیم» مدیر اجرای جشنوار «اجوکا»، در توضیح شرایط اسکان و میزبانی متذکر شده است که این جشنواره هزینه اقامت گروه را متقبل می‌شود اما هزینه سفر، تولید و مشارکت در این رویداد هنری به عهده خود گروه‌ها خواهد بود.

علاقمندان به شرکت در جشن چهلمین سال برگزاری جشنواره «اجوکا» می‌توانند تا تاریخ مارس ۲۰۲۴ با ارائه طرح نمایشی خود به نشانی Ajokatheatre@gmail. com و یا در وب‌سایتwww. ajoka. org. pk حضورخود را تأیید کنند.

همچنین متن کامل فراخوان به شکل فایل pdf پیوست شده است.

فراخوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *