اخبار انجمن ها, اخبار نمایش و اجرا, موسسه فرهنگی هنری خانه تئاتر

بزرگداشتی با طعم خاطره و موسیقی برای آقای حکایتی

در مراسم بزرگداشت بهرام شاه‌محمدلو که از سوی انجمن تئاتر کودک و نوجوان خانه تئاتر برگزار شد،‌ دوستان و همکارانش به ذکر خاطراتی از او پرداختند، موسیقی آثاری که او اجرای آنها را برعهده داشت، نواخته شد و در پایان نشان خانه تئاتر و هدایای دیگری به پاس یک عمر فعالیت برای کودکان و نوجوانان به این هنرمند تعلق گرفت.

به گزارش گروه خبر سایت خانه تئاتر، در ابتدای این مراسم که عصر جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه در سالن استاد جوانمرد خانه تئاتر برگزار شد، مجید قناد به عنوان نایب رییس ضمن خوش‌آمدگویی،‌ سخنانی درباره شخصیت و فعالیت‌های شاه‌محمدلو مطرح کرد.

در ادامه بحر طویلی درباره زندگی و آثار شاه‌محمدلو با حضور هومن مجابی، مجتبی گوهرخای با نوازندگی قاسم انصاری و علی جباری به اجرا درآمد که با استقبال مخاطبان و این هنرمند پیشکسوت روبرو شد.

کلیپی درباره آثار شاه‌محمدلو در ادامه به نمایش درآمد.

احترام برومند به عنوان همکار و خویشاوند شاه‌محمدلو به ذکر خاطراتی درباره او پرداخت که این بخش مورد استقبال حاضران در سالن قرار گرفت.

در پایان با حضور ایرج راد، مقصود نعیمی‌ذاکر، احترام برومند، داوود کیانیان، اصغر همت، رضا بابک، منصور خلج نماینده بنیاد نمایش، امین اشرفی نماینده سازمان فرهنگی هنری شهرداری و مهدی قلعه رییس هیات مدیره انجمن تئاتر کودک و نوجوان هدیه «مارکتینگ تبلیغاتی ترند» حامی مالی مراسم، هدایای نقدی و غیرنقدی به پاس سال‌ها حضور و فعالیت به این هنرمند اهدا شد.

گروه زنبورک با اجری قطعات آقای حکایتی، هادی و هدی و موسیقی‌های نوستالژیک دهه ۶۰ بخش پایانی مراسم را برعهده داشت.

حمید نیلی به عنوان مدیر اداره کل هنرهای نمایشی در این مراسم حضور داشت. آزیتا رضایی مجری این مراسم و ژاکلین آواره کارگردانی آن را برعهده داشت.

عادل بزدوده، راضیه برومند، رضا فیاضی، حسن دادشکر، سوسن مقصودلو، مهدی میامی، زویا امامی، کاظم هژیرآزاد، رضا بنفشه‌خواه، بابک نوری، جمشید جهانزاده، ‌فرزانه نشاط‌خواه، آناهیتا غنی‌زاده، ‌مجتبی مهدی، روشنک کریمی، امیرمشهدی عباس، مهدی فرشیدی‌سپهر، حمید ملاحسینی، لاله مالمیر و… از حاضران در این مراسم حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *