اخبار نمایش و اجرا, موسسه فرهنگی هنری خانه تئاتر

اپرت نیرنگ اورنگ دوباره به صحنه می‌رود

«اپرت نیرنگ اورنگ» با طراحی و کارگردانی مرتضی برزگرزادگان از فردا یکشنبه ۱۴ بهمن‌ در تماشاخانه سنگلج روی صحنه می‌رود.

به گزارش گروه خبر سایت خانه تئاتر به نقل از روابط‌عمومی تماشاخانه سنگلج، «اپرت نیرنگ اورنگ» با طراحی و کارگردانی مرتضی برزگرزادگان اجرایش را در تماشاخانه سنگلج از سر می‌گیرد.

این نمایش که نوشته سیدهاشم خان‌شافع است با هنرمندی بهاره رهنما و نقش‌آفرینی بازیگرانی همچون محمدرضا آزادفرد، افق ایرجی، محمد پورا، ارمغان پوررجب، فیروز حیدرزاده، افشین زعیم و سامان کرمی اجرای خود را از ۱۱ دی‌ آغاز کرده و پس از وفقه‌ای که به دلیل برگزاری جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر داشت از روز یک‌شنبه ۱۴ بهمن‌ در ساعت ۱۹:۱۵ دقیقه به اجرای خود در تماشاخانه سنگلج ادامه می‌دهد.

این نمایش درباره فردی فریبکار به نام اورنگ است که از کل‌کل دو ارباب استفاده کرده بین آن‌ها اختلاف ایجاد می‌کند و به آن‌ها و پسران شان که عاشق هستند، نیرنگ می‌زند.

نمایشنامه «اپرت نیرنگ اورنگ» در کتاب تقلیدنامه، به کوشش داوود فتحعلی بیگی و توسط نشر قطره چاپ‌ شده است.

سایر بازیگران و گروه حرکت این نمایش کیمیا دین‌پژوه، عطاالله راد پور، حسین گوهر یاب، الناز تهامی، مبینا تفرشی، امیرحسین جعفرپور، محمد ناصری هستند.

حسین کاظم رودباری (طراح نور)، سهیلا جوادی (طراح گریم)، نسیم ملکی (طراح لباس)، علی جباری (موسیقی)، بهار صلواتی (نوازنده تنبک) و یکتا اعتمادی (مربی آواز)، ندا میرزایی، نسرین علوی، پوریا برومند، فاطمه سعیدی و سهیلا جوادی (مجریان گریم)، رسول نجفی و محمد پورا (ساخت دکور)، اختر تاجیک، رها آزاد و کیمیا دین‌پژوه (عکاس)، مژگان حسینی (دستیار و برنامه‌ریز) و زهرا رشنین، آرش نوری و مهدیه صیفی (گروه کارگردانی) از دیگر همکاران این پروژه نمایشی هستند.

فروش اینترنتی این نمایش در سایت‌های تیوال و گیشه تئاتر فعال‌شده و علاقه‌مندان می‌توانند از هم‌اکنون نسبت به خرید بلیت اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *