اخبار نمایش و اجرا, موسسه فرهنگی هنری خانه تئاتر

امین‌ اشرفی مدیرعامل ایرانشهر شد

مراسم تودیع حمید نیلی مدیر سابق تماشاخانه‌ ایران‌شهر و معارفه امین اشرفی مدیر جدید این مجموعه در دفتر مدیریت تماشاخانه‌ ایران‌شهر برگزار شد.

به گزارش گروه خبر سایت خانه تئاتر به نقل از روابط عمومی تماشاخانه ایران‌شهر؛ مراسم تودیع حمید نیلی و معارفه امین اشرفی روز شنبه ۲۶ خرداد ماه با حضور مهدی یوسفی مدیرکل حوزه ریاست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، علی عطایی سرپرست پردیس تئاتر تهران، و معاونان خانه نمایش و پردیس تئاتر تهران در تماشاخانه‌ ایران‌شهر برگزار شد.

حمید نیلی مدیر سابق تماشاخانه ایرانشهر در ابتدای این برنامه گفت: در طی دو سال گذشته که افتخار مدیریت این مجموعه زیر نظر سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران بر عهده‌ی بنده بود با وجود بحران‌ها و چالش‌هایی که با آن روبرو بودیم؛ اتفاقات خوبی مانند تاسیس پلاتوی تمرین ایران‌شهر و تلاش و پیگیری برای احداث سالن شماره ۳ تماشاخانه و همچنین بازسازی فضای روابط عمومی و تشریفات مجموعه رقم خورد و گزارش تصویری نمایش‌هایی هم که در سال گذشته به صحنه رفتند با اطلاعات کامل در قالب کاتالوگی ۷۵ صفحه ‎ای در اختیار اهالی محترم رسانه و هنرمندان شریف این حوزه قرار گرفت.
وی ضمن تبریک به امین اشرفی افزود: ساختار اداری و اجرایی تماشاخانه‌ ایران‌شهر از گذشته به درستی پایه ریزی شده است. و برای آقای اشرفی در این مسئولیت جدید و مدیریت بحران‌ها آرزوی موفقیت می‌کنم.

در ادامه‌ این جلسه امین اشرفی مدیر جدید تماشاخانه ایران‌شهر گفت: همان‌طور که آقای نیلی اشاره کردند ساختار تماشاخانه ایران‌شهر از گذشته به درستی پایه ریزی شده است و همیشه این تماشاخانه توانسته است جایگاه حرفه‌ای خود را در فضای تئاتر حفظ کند. بنابراین بنده هم خوشحالم که در این مجموعه حضور خواهم داشت.

مدیر خانه نمایش سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران افزود: در زمان مدیریت آقای نیلی با وجود برخی از چالش‌ها شاهد اتفاقات خوبی بودیم. امیدوارم بتوانیم این مسیر را ادامه دهیم.

توحید معصومی معاون هنری و هماهنگی تماشاخانه‌ ایران‌شهر، رضا مشیری معاون پردیس تئاتر تهران و محسن حسن‌زاده از همکاران مدیریت خانه‌ی نمایش سازمان فرهنگی هنری شهرداری در آیین تودیع و معارفه مدیریت تماشاخانه ایران‌شهر حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *