اخبار خانه تئاتر

اختصاص بلیت ارزان تئاتر به جوانان و کارگران در انگلستان

گروه تولید نمایش موزیکال «سانست بلوار»، پنج هزار بلیت ارزان را در دسترس جوانان، کارگران و طبقه فرودست انگلستان قرار داد تا به تماشای این اثر اجرایی بنشینند.

 جیمی لوید، کارگردان نمایش موزیکال «سانست بلوار»، تعهد خود نسبت به قابلیت دیدن تئاتر برای همگان را انجام داد و پنج هزار بلیت ۲۰ پوندی را برای تماشای این اثر برای گروه سنی زیر ۳۰ سال، کارگردان و مردمی که از حمایت اجتماعی دولت برخوردار هستند، اختصاص داد.

این بلیت‌ها برای اجراهای مختلف «سانست بلوار» است که از روز بیست و یکم سپتامبر (۳۰ شهریور) تا ششم ژانویه (۱۶ دی)  در سالن تئاتر ساووی در وست اند لندن روی صحنه خواهد رفت.

میانگین قیمت بلیت در وست اند برای یک نمایش پرهزینه، ۱۴۱ پوند است.

این ابتکار از طریق مشارکت با گروه تئاتر امبَسدور و مایکل هریسون برای موزیکال‌های لوید وبر هریسون امکان پذیر شده است.

به گزارش ایران تئاتر، نمایشنامه اندرو لوید وبر بر مبنای فیلم مشهور «سانست بلوار»، ساخته بیلی وایلدر نوشته شده است که در سال ۱۹۵۰ اکران شد. «سانست بلوار»، داستان نورما دزموند، ستاره رو به افول سینمای صامت هالیوود است که می‌خواهد بازگشت پیروزمندانه‌ای به صحنه داشته باشد که با نویسنده‌ سخت‌گیر، جو گیلیس ملاقات می‌کند و …

نیکول شرزینگر در  اقتباس اندرو لوید وبر از «سانست بلوار» در وست اند لندن روی صحنه خواهد رفت. جیمی لوید «سانست بلوار» را کارگردانی می‌کند که اخیرا «خانه عروسکِ» هنریک ایبسن را  در برادوی روی صحنه برده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *