در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
«خاطرات تئاتر ایران» به روایت اختر تاجیک
■ اخبار ■ شناسه خبر : 7745 ■ 1398/05/23 20:39
۱۹ تا ۲۶ مردادماه در سالن انتظار چهارسو:

«خاطرات تئاتر ایران» به روایت اختر تاجیک


نمایشگاهی از آثار اختر تاجیک، پیشکسوت عکاسی تئاتر، با عنوان «خاطرات تئاتر ایران» در سالن انتظار تالار چهارسو واقع در مجموعه تئاترشهر، میزبان عموم علاقمندان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی آیینی و سنتی، نمایشگاه عکس «خاطرات تئاتر ایران» که از نوزدهم مردادماه، همزمان با برگزاری نوزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی آیینی و سنتی آغاز شده، تا بیست‌وششم مردادماه امسال دایر خواهد بود. 

این نمایشگاه عکس که در سالن انتظار چهارسوی مجموعه تئاترشهر از 19 مردادماه برپا شده است، حاوی 36 عکساز سیاه‌بازها، تعزیه‌خوان‌ها، نقال‌ها و تعزیه‌های به اجرا در آمده در دهه‌های هفتاد و هشتاد است.

عکس‌هایی از سعدی افشار، مرشد ولی‌اله ترابی، مرشد میرزاعلی، مرشد احدی، گلاب آدینه، داود فتحعلی‌بیگی، علاالدین قاسمی، مجید فروغی، مجید افشار، جواد انصافی، اصغر سمسارزاده، داود دادشی، مرتضی خمسه‌‌ای و ... از آثار اختر تاجیک، عکاس باسابقه تئاتر ایران است که در این نمایشگاه به چشم میخورد.جشنواره نمایش‌های آئینی و سنتی تا 26 مردادماه به دبیری داود فتحعلی بیگی درتهران و کاشان در حال برگزاری است. 

 

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram