در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
خدای جهنم در تئاتر شهر
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 33998 ■ سه‌شنبه 2 خرداد ساعت 12:39

خدای جهنم در تئاتر شهر


نمایش «خدای جهنم» به نویسندگی سَم شپارد و کارگردانی سیاوش جامع از روز پنجشنبه چهارم خرداد در تالار چهارسوی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود.

به گزارش گروه خبر سایت خانه تئاتر به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، «خدای جهنم» عنوان یکی از تازه‌ترین نمایش‌های تئاتر شهر است که از روز پنجشنبه چهارم خرداد به طراحی و کارگردانی سیاوش جامع از هنرمندان فعال عرصه تئاتر در تالار چهارسوی این مجموعه روی صحنه می‌رود.

 

در خلاصه داستان این اثر نمایشی آمده است: «زن و شوهری به نام های فرانک و اِما در روستای «ویسکانسین» مشغول دامداری هستند و زندگی آرام و بی حاشیه‌ای دارند. «هینس» دوست قدیمی فرانک که کارمند مراکز تحقیقات و آزمایشات هسته‌ای است، مهمان آنهاست. در همین حین مردی به نام «بولچ» که یک مامور است وارد خانه می‌شود. این ورود زندگی آرام فرانک و اما را به هم می‌زند

 

در این اثر نمایشی که گروه با ترجمه میلاد قطبی روی صحنه می برد، بهرام سروری نژاد، مهدی رحیمی سده، اعظم عرفانی و سیاوش جامع به عنوان بازیگر حضور دارند.

 

مسعود رحیم‌پور مدیر اجرایی، سینا ایرانپور طراح لباس، الهام سلیمی برنامه ریز، مدیر هماهنگی و منشی صحنه، عمادالدین محبی و الهام سلیمی دستیاران کارگردان، میثم نوبریان مشاور طراح صحنه دیگر عوامل اجرایی این اثر نمایشی را تشکیل می‌دهند.

 

نمایش «خدای جهنم» به طراحی و کارگردانی سیاوش جامع از روز پنجشنبه چهارم خرداد ساعت ۱۸:۱۵ با مدت زمان ۷۵ دقیقه و قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر میزبان مخاطبان است.

 

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram