در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
برگزاری فستیوال کارگردانان خانه تئاتر
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 3041 ■ 1397/01/20 12:48
در شانزدهمین جلسه کانون کارگردانان به تصویب رسید

برگزاری فستیوال کارگردانان خانه تئاتر


شانزدهمین جلسه هیات مدیره کانون کارگردانان خانه‌ی تئاتر، 17 فروردین 1397 در خانه تئاتر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر، به نقل از سخنگوی کانون کارگردانان، این جلسه با حضور سهراب سلیمی ، مسعود موسوی و شکرخدا گودرزی، اعضاء هیات مدیره و محمودرضا رحیمی بازرس این انجمن، تشکیل شد.

در این جلسه ضمن بحث و مشورت مقرر شد جشن تئاتر کانون کارگردانان سال 97 بسیار باشکوهتر از سالهای گذشته و به صورت فستیوال برگزار شود.

همچنین ساخت یک ویدئو آرت  در خصوص مقام کارگردان، همکاری با خانه‌های تئاتر استانهای دیگر، ساخت تندیس کارگردان برای نخستین بار و برگزاری پنل‌های میان رشته‌ای در خصوص کارگردانی، از جمله  برنامه های کانون در سال جاری خواهد بود.

رحیمی افزود: در بخش دوم این جلسه نکات روز تئاتر مورد بحث و بررسی قرار گرفت. نمایندگان کانون کارگردانان ضمن ارزیابی مثبت همگرایی اعضای تئاتر در اواخر سال گذشته، انتخاب شهرام کرمی از سوی مقام‌های بالاتر را خوب دانسته و بر این عقیده بودند که انتخاب فردی دارای شخصیت بالای فرهنگی و مدیریتی و از اعضای کانون کارگردانان، توانست نگرانی‌ها را تا حدی در تئاتر برطرف کند. در این خصوص اعضاء کانون کارگردانان ضمن تبریک به جناب آقای دکتر شهرام کرمی تأکید کردند که از هیچ همکاری و مشاوره و کمکی به ایشان دریغ نخواهد ورزید.

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram