در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
فروش تابلوهای « شهریار تیمورپور » از نوادگان کمال الملک
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 27670 ■ چهارشنبه 21 دی ساعت 16:09

فروش تابلوهای « شهریار تیمورپور » از نوادگان کمال الملک


مراسم گرامیداشت زنده یاد « شهریار تیمورپور » چهره پرداز و نقاش از نوادگان کمال الملک و فروش تابلوهای او بعدازظهر جمعه 23 دی در خانه هنرمندان برگزار می شود .

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر ، در فراخوانی که برگزارکنندگان برای این مراسم منتشر کرده اند از هنرمندان دعوت کرده اند که با حضور در این مراسم یاد شهریار تیمورپور را گرامی دارند . متن دعوت چنین است :

 

بنام خداوند خالق زیبایی ها
از شما فرهیخته گرامی ، دعوت می شود
در تاریخ جمعه ۲۳ دی ماه ، ساعت ۱۴ الی ۱۹
در مراسم افتتاحیه گالری فروش آثار نقاشی هنرمند مرحوم ، شهریار تیمورپور ، که به همت خانه تئاتر ایران ، انجمن گریم و ماسک ، گروه طراحان رویای هنر ، همدلی و همکاری خانم بیتا عالی مهر و جمعی از دوستان این هنرمند ، برای یادبود و بزرگداشت و تکریم از خانواده شان،  در اولین سالگرد درگذشت ایشان برپاگشته ، حضور بهم رسانید .
حضور شما فرهیخته گرامی موجب شادی آن مرحوم و  سرافرازی خانواده ایشان خواهد بود.
به امید دیدار شما عزیز .

مکان : تالار شهناز خانه هنرمندان ایران
واقع در خیابان انقلاب نرسیده به میدان فردوسی ، انتهای خیابان موسوی ، طبقه دوم 

 

عواید فروش تابلوهای زنده یاد « شهریار تیمورپور » به نفع خانواده وی خواهد بود .

زنده‌یاد تیمورپور سال ۱۳۳۸ در بجنورد به دنیا آمد . این هنرمند پس از طی دوران مقدماتی تحصیل ، وارد دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران شد و مدرک کارشناسی نقاشی گرفت. او علاوه بر فعالیت در عرصه نقاشی به صورت حرفه‌ای در حوزه طراحی گریم و چهره‌پردازی ، حجم سازی نیز مهارت داشت و طی این سال‌ها علاوه بر حضور در مجموعه تالار وحدت ،  تئاتر شهر و تماشاخانه سنگلج ، به عنوان گریمور در تلویزیون و سینما نیزمشغول بودند.

زیباترین آثار او با تکنیک انتزاعی آب و مرکب ، مجموعه دلقک هایی بودن که برآمده از ذهن خلاق و هنرمند ایشان بود . ایشان روح بزرگ و ذهنی هنرمند و خلاق داشتند  که زندگی دنیوی را عاشقانه می زیستند .

شهریار تیمورپور از طراحان پیشکسوت چهره‌پردازی تئاتر ایران و یکی از همکاران سابق واحد گریم مجموعه تئاتر شهر، او از نوادگان کمال الملک و آخرین بازمانده ها بوده .  

 

 

پوستر شهریار تیمورپور
 

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram