در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
مرکز آموزش خانه تئاتر
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 27649 ■ 1401/10/07 15:25

مرکز آموزش خانه تئاتر


بی‌تردید پیشرفت و بالندگی هر کشور به انسان‌های آن کشور بستگی دارد و نیروی انسانی کارآمد و با دانش در صنوف مختلف است که یک جامعه را به توسعه و بالندگی می‌رساند و پیشرفت همه‌جانبه بدون داشتن انسان‌هایی فرهیخته و کارآزموده ممکن نیست.
تحقق توسعه، نیازمند آموزش مداوم و پرورش نیروی انسانی متخصص و دارای صلاحیت است.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر ، فرایند آموزش و به‌سازی از فعالیت‌های ضروری و اثرگذار برای تطبیق نیروی انسانی با شرایط متغیر محیطی و اجتماعی می‌باشد. بنابراین آموزش ضمن فعالیت، یکی از راه‌هایی است که می‌تواند به ایجاد توانایی بیش‌تر در تولید، افزایش کارایی در شغل کنونی و کسب شرایط بهتر برای دست یافتن به شرایط اجتماعی و رفاهی بالاتر کمک شایانی نماید. آموزش ضمن فعالیت عبارت است از بهبود نظام‌مند و پیوسته‌ی آموزه‌ها و انتقال تجربیات اعضا از نظر دانش، مهارت‌ها و رفتارهایی که به بهبود شرایط شغلی و رفاهی اعضا و اصناف مرتبط با ایشان کمک می‌کند. زیرا هر چقدر هم اعضای یک صنف با تربیت‌های شغلی پیشین وارد و عضو شوند، باز هم روند حرکت مطلوب نیروی انسانی ایجاب می‌کند که هم ‌راستا با اهداف صنف و در جهت رشد فعالیت‌های صنفی، روح تعالی و ارتقای سطح اعضا به انتقال تجربیات و آموخته‌ها توجه‌ ویژه‌ای داشته باشند.

لذا « خانه تئاتر » با توجه به حضور گسترده اساتید، مدرسان و دانش‌آموختگان و فعالان حوزه تئاتر و برخی فعالیت‌های مرتبط (سینما، فلسفه، ادبیات، موسیقی، جامعه‌شناسی، روان‌شناسی و...) که عضو خانه تئاتر هستند و یا در این زمینه پژوهش و فعالیت مستمر دارند در جهت اهداف آموزشی و پژوهشی و توسعه‌محور صنفی، مصمم است که نسبت به آموزش اعضای صنوف مختلف خود، دانشجویان رشته‌های مرتبط و علاقمندان به رشته‌های هنری اقدام نماید.

این دوره‌های آموزشی با همراهی و همکاری صنوف مختلف تئاتر محقق شده و با شرایط ویژه برای اعضا و امکان حضور دانشجویان و سایر علاقمندان به فراگیری و یا ارتقای آموخته‌ها با ارائه‌ی مدرک پایان دوره و گواهی مورد تأیید خانه‌ی تئاتر همراه خواهد بود.

   
کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram