در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
کارت های اعضای کانون نمایشنامه نویسان و انجمن منتقدان و نویسندگان آماده توزیع است
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 24600 ■ چهارشنبه 25 آبان ساعت 15:55

کارت های اعضای کانون نمایشنامه نویسان و انجمن منتقدان و نویسندگان آماده توزیع است


کارت های عضویت اعضای خانه تئاتر به تدریج آماده و تحویل خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر ، دبیرخانه انجمن های خانه تئاتر درحال آماده سازی کارت های انجمن ها است ، و درمراحل نخست انجمن هایی که تعداد اعضای آنها کمتر است آماده توزیع شده است .

در ادامه مرحله آماده سازی کارت های اعضا ، کارت عضویت اعضای کانون نمایشنامه نویسان و انجمن منتقدان و نویسندگان آماده شده و اعضای آنها برای دریافت کارت خود می توانند به خانه تئاتر در ساختمان خیابان سمیه ، طبقه سوم ، خانم گلپایگانی مراجعه و کارت خود را دریافت کنند .

یادآور می شود ، پیش از این کارت عضویت اعضای کانون های دستیاران کارگردان ، فنی و هنری ، نمایشگران خیابانی ، کودک و نوجوان ، کارگردانان و انجمن های نمایشگران عروسکی ، نمایشگران حرکت ،  مدرسان ، طراحان گریم و ماسک ، موسیقی ، عکاسان ، طراحان صحنه و لباس ، کانون روابط عمومی و تبلیغات و طراحان پوستر آماده شده و درحال توزیع است .

بنابراین گزارش ، اعضای گرامی پیش از حضور برای دریافت کارت عضویت خود لازم است که حتما با مراجعه به صفحه خود در سایت خانه تئاتر به آدرس : www.theaterforum.ir ، پروفایل خود را تکمیل و حق عضویت سال 1401 را پرداخت کرده باشند . همچنین کسانی که حق عضویت سالهای پیش ، به جز 1399 و 1400 که مشمول بخشیدگی شده است ، را نپرداخته اند با مراجعه به پروفایل خود پرداخت کنند .

 

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram