در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
اطلاعیه در خصوص نحوه دریافت خسارت بیمه درمان تکمیلی
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 21548 ■ 1401/07/19 13:56

اطلاعیه در خصوص نحوه دریافت خسارت بیمه درمان تکمیلی


نحوه دریافت خسارت بیمه درمان تکمیلی اعلام شد .

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر به نقل از سایت صندوق اعتباری هنر ، به اطلاع اعضای محترم صندوق اعتباری هنر که از طرح بیمه تکمیلی درمان استفاده می نمایند ، می رساند ؛ براساس اعلام شرکت بیمه گر، بیمه شدگان محترم برای دریافت هزینه های سمعک ، عینک ، دندانپزشکی، فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتاردرمانی، مشاوره های درمانی و داروهای مربوط به بیماری های خاص، لازم است؛ علاوه بر مدارک و مستندات مورد نیاز، اصل قبض پرداختی هزینه‌ی درمانی (قبض دستگاه کارتخوان) را به شعب بیمه ارائه نمایند.

درخصوص هزینه های درمانی که بصورت وجه نقدی پرداخت می شود در برگه فاکتور که به شرکت بیمه گر ارائه می شود، ضروری است عنوان "دریافت نقدی" قید شود.

امکان ارائه خدمات درمانی در مراکز طرف قرارداد بیمه دانا برای اعضای صندوق اعتباری هنر فراهم شد

براساس این گزارش ، امکان ارائه خدمات درمانی در مراکز طرف قرارداد بیمه دانا از 4 مهرماه برای اعضای صندوق اعتباری هنر فراهم شده است .

به آگاهی بیمه شدگان درمان تکمیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ صندوق اعتباری هنر می رساند ؛ از ۴ مهرماه امکان ارائه خدمات درمانی در مراکز درمانی و بیمارستان های طرف قرارداد بیمه دانا (آنلاین) در سراسر کشور با ارائه کارت ملی و بدون نیاز به ارائه معرفی نامه فراهم شده است.

همچنین بیمه شدگان برای برخورداری از خدمات مراکز طرف قرارداد غیرآنلاین می توانند با ارائه دستور پزشک و مراجعه به یکی از مراکز شعب بیمه دانا ، معرفی نامه دریافت نمایند.

شایان ذکر است ؛ بیمه شدگان می توانند از خدمات درمانی تا سقف تعهدات بیمه نامه بر اساس تعرفه های اعلامی وزارت بهداشت و صرفاً با پرداخت مبلغ فرانشیز برخوردار شوند.

شرکت بیمه دانا از قوی ترین بیمه های فعال در حوزه درمان کشور است که با اکثر بیمارستان‌های معتبر ، مراکزآزمایشگاهی ، پاراکلینکی ، تصویربرداری ، چشم پزشکی ، و... در تمامی استان‌ها طرف قرارداد است.

برخورداری از خدمات درمانی- تشخیصی مراکز غیر طرف قرارداد بیمه دانا

تحویل اسناد هزینه های درمانی بیمه شدگانی که به مراکز درمانی- تشخیصی غیر طرف قرارداد بیمه دانا مراجعه می کنند ، از طریق مراجعه به یکی از نزدیکترین شعب بیمه دانا در سراسر کشور امکان پذیر است.

شایان ذکر است؛ در تهران علاوه بر تمامی شعب فعال در سطح شهر، شعبه ویژه واقع در خیابان انقلاب اسلامی  بعد از میدان فردوسی روبروی خیابان شهید عباس موسوی (فرصت سابق) پلاک ۷۱۲ طبقه دوم برای خدمات رسانی به بیمه شدگان در نظر گرفته شده است.

 

برای مشاهده مراکز درمانی طرف قرار داد کلیک کنید.

 
 

 

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram