در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
تفاهم خانه تئاتر و صندوق اعتباری هنر برای بیمه تکمیلی
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 20518 ■ پنج‌شنبه 24 شهریور ساعت 13:25

تفاهم خانه تئاتر و صندوق اعتباری هنر برای بیمه تکمیلی


خانه تئاتر و صندوق اعتباری هنر درباره تخفیف برای بیمه تکمیلی اعضای خانه تئاتر به تفاهم رسیدند .

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر ، دکتر پوراحمدی مدیر عامل و کریمی معاون صندوق اعتباری هنر عصر چهارشنبه 23 شهریور در خانه تئاتر با ایرج راد رییس هیات مدیره و مقصود نعیمی ذاکر مدیر عامل خانه تئاتر دیدار و درباره بیمه تکمیلی اعضای خانه تئاتر گفتگو کردند .

در این دیدار قرار شد خانه تئاتر کمک های جذب شده را در اختیار صندوق اعتباری هنر قرار دهد تا اعضا بتوانند از تخفیف در قیمت بیمه تکمیلی استفاده کنند .

دکتر پوراحمدی مدیر عامل صندوق اعتباری هنر با بیان اینکه سلامتی هنرمندان تئاتر برای صندوق بسیار مهم و ارزشمند است گفت : پس از پایان ثبت نام بیمه تکمیلی که پایان روز دوشنبه 28 شهریور ماه است ، صندوق مبلغ تخفیف را که 250 هزار تومان برای هر بیمه شده است به حساب هنر کارت اعضای خانه تئاتر واریز خواهد کرد .

لازم به توضیح است که مبلغ تخفیف چند روز پس از پایان ثبت نام و طی مراحل اداری و مالی به حساب اعضا واریز خواهد شد .

بنابراین گزارش ، در این جلسه همچنین ایرج راد گزارشی از وضعیت بیماری یکی از هنرمندان پیشکسوت تئاتر ارائه داد و خواستار حمایت صندوق اعتباری هنر از این هنرمند شد .

دکتر پوراحمدی با تاکید بر حمایت همه جانبه از هنرمندان گفت : صندوق در این زمینه اقدامات لازم را با جدیت به عمل خواهد آورد .

در پایان این ملاقات دکتر پور احمدی و کریمی از ساختمان خانه تئاتر در خیابان سمیه بازدید کرده و اعلام کردند که صندوق آماده همکاری با خانه تئاتر برای بهتر شدن شرایط تئاتر کشور است .

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram