در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
امضای تفاهم‌ نامه همکاری انجمن صنفی بازیگران تئاتر و دانشگاه علوم پزشکی
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 17403 ■ 1401/01/31 16:45

امضای تفاهم‌ نامه همکاری انجمن صنفی بازیگران تئاتر و دانشگاه علوم پزشکی


با امضای تفاهم نامه مابین انجمن صنفی سراسری بازیگران تئاتر و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تهران ، همکاری متقابل در زمینه بهره‌مندی از خدمات پزشکی و فعالیت‌های فرهنگی و هنری فراهم گردید.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی سراسری بازیگران تئاتر، هفته جاری طی جلسه‌ای که با حضور ایرج راد رئیس هیات مدیره انجمن صنفی سراسری بازیگران تئاتر، حسین قناعتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، هوشمند هنرکار عضو هیات مدیره انجمن صنفی بازیگران، عباس مزینانی معاون بهداشت دانشگاه و مشاوران دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد، تفاهم‌نامه همکاری به امضای ۲ طرف رسید.
بر مبنای این تفاهم‌نامه، همکاری تخصصی در حوزه های مختلف بهداشتی، درمانی، آموزشی، اجتماعی و فرهنگی، همچنین همکاری مشترک در راه اندازی کارگاه‌ها و نشست‌های علمی‌ آموزشی، اجرای طرح‌های مطالعاتی، علمی و پژوهشی مشترک و همکاری در اجرای برنامه‌های موثر در زمینه‌های پژوهشی، فرهنگی، هنری، بهداشتی، درمانی و اجتماعی پیش بینی شده است.
ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و استفاده از خدمات درمانی مراکز تحت پوشش دانشگاه برای اعضای خانه تئاتر و انجمن بازیگران، هماهنگی جهت تهیه دارو و تجهیزات پزشکی و ... نیز از جمله موضوعات این همکاری هستند.
کمیته ای سه نفره به عنوان «کمیته مشترک هماهنگی» متشکل از هوشمند هنرکار عضو هیات مدیره و مسئول کمیته رفاهی انجمن، علی گنجعلیخان حاکمی و عباس مزینانی روند اجرایی شدن این تفاهم‌نامه و هماهنگی مراحل بعدی را بر عهده دارند.

 

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram