در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
آغاز عضوگیری انجمن صنفی سراسری منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران تئاتر
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 17400 ■ 1401/01/30 09:45

آغاز عضوگیری انجمن صنفی سراسری منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران تئاتر


انجمن صنفی سراسری منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران تئاتر، مطابق با اساسنامه خود، برای سال 1401 از سراسر کشور عضو جدید می‌پذیرد.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر به نقل از روابط عمومی انجمن، آغاز پذیرش مدارک متقاضیان از یکم تا پانزدهم اردیبهشت سال جاری است و تمدید نخواهد شد. پس از پذیرش مدارک متقاضیان عضویت، هیأت مدیره انجمن تا نیمه اول خرداد سال جاری پرونده‌ها را بررسی و نتایج را به متقاضیان اعلام می‌کند.
تمامی منتقدان، نویسندگان، پژوهشگران و فعالان رسانه‌ای در رسانه‌های برخط یا غیربرخط که در زمینه تهیه و انتشار خبر، گزارش، یادداشت، ترجمه، پژوهش و نقد در حوزه تئاترفعال هستند، با طی مراحل لازم در زمان مقرر و در صورت دارا بودن شرایط عمومی زیر، می‌توانند به عضویت وابسته این انجمن صنفی درآیند:
1- دارا بودن تابعیت ایران.
2- برخورداری از حداقل پنج سال سابقه کار مداوم و حداقل چهار اثر منتشر شده در هر سال برای فعالان رسانه‌ای حوزه تئاتر یا سه اثر پژوهشی برای پژوهشگران حوزه تئاتر.(فقط کپی آثار متقاضی و سندِ سال انتشار اثر مد نظر است؛ از ارسال نسخه کامل نشریات خودداری شود.)
دیگر مدارک لازم: کپی تمام صفحات شناسنامه، کپی کارت ملی، کپی آخرین مدرک تحصیلی، چهار قطعه عکس 3در4، رزومه شخصی و حرفه‌ای(به صورت تایپ شده)، ارائه فرم درخواست عضویت.(که در ادامه این فراخوان آمده است.)
3- قبول و تعهد اجرای مقررات اساسنامه و مصوبات قانونی ارکان انجمن صنفی و پذیرش نتایج آنها.
4- عدم عضویت در سایر انجمن‌های صنفی استانی یا سراسری و انجمن‌ها وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یا انجمن هنرهای نمایشی که در زمینه‌های مشابه و به موازات این انجمن صنفی در حال فعالیت و انجام وظیفه در حوزه تئاتر و رسانه هستند. 
5-ارائه درخواست عضویت و اسناد لازم(موید فعالیت حرفه‌ای ایشان در حرفه‌های مرتبط با فعالیت این انجمن) در موعد مقرر (اول تا پانزدهم اردیبهشت هر سال) و یا حضور موفق در مسابقه سالانه انجمن(کسب رتبه یا نامزدی در هر یک از بخش های مسابقه مطبوعاتی انجمن از سوی هیات داوران).
6-حضور یافتن در جلسه مصاحبه و ارزیابی پرونده و تائید درخواست عضویت ایشان از سوی اکثریت هیات مدیره وقت.
7-پرداخت حق ورودیه و حق عضویت انجمن(پس از تائید هیات مدیره انجمن).
متقاضیان پس از جمع‌آوری مدارک خود و قرار دادن آن در داخل پاکت در بسته، و ارائه آن در بازه زمانی یاد شده (یکم تا پانزدهم اردیبهشت 1401)، در روزها و ساعات اداری، با سرکار خانم زهره فضلی(مسئول دبیرخانه انجمن) با شماره 09373805390 تماس گرفته و نسبت به ارسال مدارک خود اقدام کنند.

 

فرم عضویت انجمن منتقدان
 

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram