در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
خوانش دو نمایشنامه "کامی کازه " و "آدم هایی که در تخیل یک ماهی سرگردان زندانی اند" در تماشاخانه استاد جوانمرد
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 16328 ■ 1400/10/27 23:16

خوانش دو نمایشنامه "کامی کازه " و "آدم هایی که در تخیل یک ماهی سرگردان زندانی اند" در تماشاخانه استاد جوانمرد


دو نمایشنامه"کامی کازه" و "آدم هایی که در تخیل یک ماهی سرگردان زندانی اند" از27 تا 30 دی در تماشاخانه استاد جوانمرد خوانش می شود.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر، از سلسله اولین دوره نمایشنامه خوانی در تماشاخانه استاد عباس جوانمرد از روز سه شنبه 27 تا پنج شنبه  30 دی از ساعت 17 نمایشنامه "کامی کازه " به نویسندگی و کارگردانی کاظم پورمهدی با نقش خوانی ؛کتایون درتاج، سها پورمهدی، محمد حیدری و صحنه خوانی شیوا بسطامی اجرا می شود.
نمایشنامه داستان ناکایا جوانی ۲۰ ساله ژاپنی در جنگ جهانی دوم علیرغم مخالفت های مادر و نامزدش وارد ارتش ژاپن شده و در گروهی موسوم به خلبانان کامیکازه ثبت نام می کند اما در آخرین لحظات پرواز، دچار تردید می شود.
از ساعت 20 نمایشنامه "آدم هایی که در تخیل یک ماهی سرگردان زندانی اند" نوشته و کارگردانی رضا مرادی نژاد و نقش خوانی ؛ رضا ‌مرادی ‌نژاد، دانیال رجبی، محمد جواد هزاردستان، میثم قاسمی نژاد، مبینا امینی اجرا می شود
یک‌بار گفت: «یه کلماتی هست که وقتی با هم ترکیب می‌شن، چیزی بیش از یه عبارتند. انگار یه جای ناشناخته‌ن که یکی کشفشون می‌کنه. همین سه تا کلمه‌ی «مرگ در پاییز» مثلن. وقتی کنار هم قرار می‌گیرن یه احساسی به م می‌ده که خیلی دوست دارم بدونم توی دنیای واقعی چه جوری می‌شه تجربه‌ش کرد. این احساس رو با این ترکیب هم داشتم: «کلیدِ صبح»؛ تا مدت‌ها نمی‌دونستم که «یا رب تو کلید صبح در چاه انداز»، چه معنی‌ای داره. بعد یه شب تجربه‌ش کردم. همون شبی که دلم نمی‌خواست صبح بشه.»
اولین دوره نمایشنامه خوانی در تماشاخانه استاد عباس جوانمرد از 13 آذر تا 4 بهمن 1400 در تماشاخانه استاد جوانمرد در عمارت خانه تئاتر هر روز به جز جمعه ها در دو نوبت ساعت 17 و 20 اجرا می شود.

 

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram