در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
خوانش دو نمایشنامه "طرز تازه " و "زندگی آشغالی" در تماشاخانه استاد جوانمرد با تغییر در ساعت و زمان اجرا
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 15311 ■ 1400/10/13 18:06

خوانش دو نمایشنامه "طرز تازه " و "زندگی آشغالی" در تماشاخانه استاد جوانمرد با تغییر در ساعت و زمان اجرا


دو نمایشنامه"طرز تازه" و "زندگی آشغالی" از14دی تا 17دی در تماشاخانه استاد جوانمرد خوانش می شوند.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر، با توجه به تقارن ایام شهادت حضرت فاطمه (س) با نمایشنامه خوانی های تماشاخانه استاد جوانمرد ، اجراهای  آخر این هفته با تغییراتی در ساعت و زمان اجرا برگزار می شود .
نمایشنامه "طرز تازه" نوشته لئونارد کوهن به کارگردانی خانم فاطمه عرب کرمانی روزسه شنبه 14 دی ماه  ساعت 17 و روز چهارشنبه 15 دی ماه ساعت 16 و روز جمعه 17 دی ماه ساعت 17 با نقش خوانی ؛ الهه پور جمشید ، محمود اکبر شاهی و فاطمه عرب کرمانی اجرا خواهد شد.
نمایشنامه داستان ، مری که زشت است با دایان که زیباست در یک خانه زندگی می کنند. مری تا به حال نامزدی نداشته، اتفاقاتی می افتد که مری اعتماد به نفس پیدا می‌کند تا ارتباط برقرار کند
نمایشنامه "زندگی آشغالی" نوشته و کارگردانی خانم نکیسا راستین روزهای سه شنبه 14 و جمعه 17 دی ماه ساعت 20 و با نقش خوانی ؛ سارا پهلوانی ، مهسا شیخی ، محمد صادق ملک ، مائده شهبازیان و یاسین ذاکر به اجرا خواهد آمد.
نمایشنامه داستان دختر آشغالی که نطفه‌اش با دستمال‌کاغذی‌های سطل آشغال بسته شده با دخترهزارچشم در پارک دوست شده‌اند. پارکی که پسرزغالی با زغال کشیده و رفتگر که آخرین بازمانده از نسل انسان بر روی زمین است و عاشق دخترآشغالی تنها همدمش، خانم سیستم عامل، اپلیکیشنی‌ست که روی تبلتش نصب شده و برای رسیدن رفتگر به آشغالی کارشکنی می‌کند و... می پردازد.
اولین دوره نمایشنامه خوانی در تماشاخانه استاد عباس جوانمرد از 13 آذر تا 4 بهمن 1400 در تماشاخانه استاد جوانمرد در عمارت خانه تئاتر هر روز به جز جمعه ها در دو نوبت ساعت 17 و 20 اجرا می شود.

 

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram