در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
امروز حق بیمه اردیبهشت ماه نیز واریز خواهد شد.
■ اخبار » گزارش ■ شناسه خبر : 10182 ■ 1400/05/05 15:33
امروز حق بیمه اردیبهشت ماه نیز واریز خواهد شد.

امروز حق بیمه اردیبهشت ماه نیز واریز خواهد شد.


سید زاده : امروز حق بیمه اردیبهشت ماه نیز واریز خواهد شد.

سیدزاده خبر داد: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از ۲ هزار و ۶۰ نفر از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه کشور از سوی صندوق اعتباری هنر به سازمان تأمین اجتماعی معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر ، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر گفت: اصلی ترین تکلیف ما در صندوق بیمه تأمین اجتماعی است. تلاش ما در این دوره ۴ ساله بر توسعه خدمات بیمه تأمین اجتماعی بنا شد. خوشبختانه با برنامه ریزی های انجام شده تعداد بیمه شدگان صندوق از ۱۹ هزار نفر در انتهای سال ۹۵ به حدود ۴۵ هزار نفر رسیده است.
سیدزاده در ادامه گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از ۲ هزار و ۶۰ نفر از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه کشور از سوی صندوق اعتباری هنر به سازمان تأمین اجتماعی معرفی شدند.
وی با اشاره به پرداخت حق بیمه سه ماهه فصل بهار گفت: حق بیمه ی سهم اعضا برای ماه فرورین را در تیرماه به حساب اعضا واریز کردیم و امروز حق بیمه اردیبهشت ماه نیز واریز خواهد شد.
سیدزاده در پایان تصریح کرد: برخورداری از خدمات بیمه تأمین اجتماعی موجب امنیت شغلی و آرامش خاطر اعضا می شود. خوشبختانه اکنون با اقداماتی که در زمینه معرفی اصحاب فرهنگ و هنر به سازمان تأمین اجتماعی صورت گرفت به نقطه بهتری در این زمینه رسیدیم.

 

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram