در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
فراخوان عضویت سازندگان اقلام تبلیغاتی
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 9151 ■ 1399/10/23 10:01

فراخوان عضویت سازندگان اقلام تبلیغاتی


با تصویب آیین‌نامه جدید کانون روابط عمومی‌و تبلیغات، فعالین حوزه اقلام تبلیغاتی، مدیران مارکتینگ، طراحان کمپین‌های تبلیغاتی و مدیران روابط عمومی ساعت‌های حرفه ای تئاتر می‌توانند عضو کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تئاتر شوند.

خانه تئاتر- کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تئاتر از تمامی فعالین در حوزه ی ساخت اقلام تبلیغاتی در عرصه ی تئاتر دعوت به عضویت می کند .

این کانون به منظور تحقق اهداف اساس‌نامه و پیرو تصویب آیین‌نامه‌ی جدید کانون توسط هییت مدیره‌ی مرکزی خانه تئاتر،  مورخ نوزدهم آبان ماه پس از گذشت یک سال از برگزاری مجمع عمومی رسمی و در راستای حمایت از فعالین حوزه ی ارتباطات تئاتر اعم از طراحان اقلام تبلیغاتی ، طراحان کمپین ، مدیران مارکتینگ و بازاریابان حوزه‌ی تئاتر ، مدیران روابط‌عمومی سالن‌های تئاتر ؛ از میان متقاضیان، عضویت می پذیرد . 

متقاضیان عضویت در این کانون می بایست براساس شرایط مندرج شده بر طبق آیین‌نامه‌ی جدید این کانون و بارگذاری شرایط در سایت رسمی خانه‌تئاتر، اقدامات لازم جهت ثبت درخواست عضویت خود را انجام دهند . 

از شرایط عضویت در بخش اقلام تبلیغاتی می توان به حداقل سن ۱۸ سال و حداقل مدرک تحصیلی دیپلم برای عضویت رسمی در خانه تئاتر، عدم محرومیت از حقوق اجتماعی و فعالیت هنری و نداشتن سو شهرت و سوپیشینه، احراز شرایط مندرج در اساس نامه ، ثبت نام در سایت رسمی خانه تئاتر و درخواست عضویت در کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تئاتر ، ارائه ی اصل مدرک تحصیلی ، اصل بروشور ها و یک نسخه از اقلام تبلیغاتی ساخته شده بر روی دی وی دی یا سی دی براساس نظم تاریخی اشاره کرد . 

عضویت این افراد هفته ی نخست بهمن ماه توسط هییت مدیره ی کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تئاتر بررسی و نتیجه به فرد متقاضی اعلام خواهد شد . 

ثبت نام این دوره عضوگیری تا پایان سال در سایت خانه تئاتر باز خواهد بود و عضویت کسانی بررسی خواهد شد که تمامی مدارک خود را به طور کامل به دبیرخانه انجمن ها ( واقع در عمارت خانه تئاتر به ادرس خیابان نجات الهی ، خیابان سمیه ، پلاک ۲۶۰ ، روابط عمومی خانه تئاتر ) تحویل داده باشند .

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram