در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
ضایعه فقدان تورا هم مجبوریم تحمل کنیم
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 9114 ■ جمعه 9 آبان ساعت 23:58
اصغر همت، بازیگر پیشکسوت و عضو هیأت‌مدیره خانه تئاتر در فراق کریم اکبری مبارکه نوشت:

ضایعه فقدان تورا هم مجبوریم تحمل کنیم


اصغر همت، هنرمند پیشکسوت و عضو هیأت‌مدیره خانه تئاتر، یادداشتی در سوگ اکبر کریمی‌مبارکه منتشر کرد.

خانه تئاتر- نمی‌دانم چرا نمی‌توانم چیزی معمول راجع به کریم اکبری عزیز بنویسم. درگذشتش را به اهالی هنر و خانواده محترمش تسلیت بگویم و برایش شادی روح آرزو کنم و تمام ؟!!

◾من که هنوز باور نکرده‌ام او رفته! اگر او در این شرایط وخیم، به هردلیلی سر صحنه نمی‌رفت حالا دربین ما بود. چندروز پیش که با یکی از دوستان که در همان سریال بازی می‌کند، تماس گرفتم،  می‌گفت: «اصرار دارند که کار را به اتمام برسانند. برای دوماه به تهران آمده‌ام و الان چندین ماه گذشته وکار ادامه دارد.» چرا؟اینهمه اصرار برای به انجام رساندن کار به قیمت جان عوامل؟چرا؟ 

◾اما آنچه امروز مرا به شدت آزرده کرد اظهار فرزند کریم گرامی بود که حاکی از نبودن داروی لازم در بیمارستان بود. او می‌گوید اگر به خودمان می‌گفتند هرجور بود تهیه می‌کردیم، پس دارو هست اما دربیمارستان نیست، چرا؟! چه کسی پاسخگوی این چراهاست؟!

◾اگر کریم وامثال او خیال‌شان راحت بود که دراین شرایط بحرانی حمایت می‌شوند آیا این ریسک را می‌پذیرفت که جان خودش رو درمعرض خطر قرار دهد؟! بیش از ۸ ماه ازاین مصیبت می‌گذر‌د، چه دولتمردی، چه ارگانی، راه چاره‌ای مؤثر برای برون‌رفت ازاین مخمصه ارائه داده؟ 

◾هرچه فریاد می‌زنیم فریادرسی نیست،چرا؟! روزبه‌روز اوضاع وخیم‌تر می‌شود ومردم ما مظلومانه به دلایل عدیده مثل برگ‌های زرد پاییزی بر اثر این ویروس مرگبار فرو می‌ریزند. 
ازکجا که فردا نوبت ما نباشد؟! ...

◾کریم جان یادت هست اغلب می‌گفتم عجب اسم وفامیلی داری تو!! هم کریمی هم اکبر وهم مبارک وتو با آن حجب وحیای همیشگی‌ات اینها را محبت من نسبت به خودت تلقی می.کردی؟! در حالیکه من عین واقعیت را در مورد تو می‌گفتم. نه تنها من، همه کسانی که تو را می‌شناسند از سجایای اخلاقی‌ات بیش از اینها گفتند ومی‌گویند. 

◾ضایعه فقدان تورا هم مجبوریم تحمل کنیم،چاره‌ای نیست، به امید آرامش ابدی،جاودانگی وشادی روحت.

اصغر همت/ آبان ۹۹

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram