در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
ارتباطات هم قدم با پزشکان
■ اخبار ■ شناسه خبر : 9091 ■ 1399/06/01 18:14

ارتباطات هم قدم با پزشکان


اول شهریور مصادف با زادروز بوعلی سینا به پاس تالیفات و خدمات وی به علوم پزشکی و فعالیت های وی در این رشته و تجلیل از خدمات پزشکان به افراد و جوامع « روز پزشک» نام گذاری شده است.

به همین مناسبت " کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تئاتر" برای کمک به بازگشایی زودتر تماشاخانه ها و سالن های نمایشی، اهالی فرهنگ و هنر را طی یادداشتی به زدن ماسک و توجه هر چه بیشتر به توصیه های پزشکان دعوت کرده است .

در متن یادداشت چنین آمده است : « تو هنر برقراری ارتباط را با رنج می آموزی در کنار ِ دانشی که نجات بخش است تا درد ِ آدمی را به آرامش بدل کنی، و نبض اعتماد را که شاه کلید دری است به سلامت جان و روان،  چراغ راهت قرار می دهی . به اندوه ِ ناخوشی هایمان گوش می دهی تا قهرمانانه زندگی ببخشی . با همان عهدی که بدان قسم یاد کرده ای. حال با پوشیدن ساده صورتبندی برای جان ِ خود و دیگری ،هم قدم با تو می ایستیم .

جانتان سلامت»

کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تئاتر با کمپینی با عنوان [ #جانتان_سلامت ] همه‌ی اهالی تئاتر و هنردوستان را به زدن ماسک دعوت می کند و از همگان می خواهد تا با انتشار عکس خود در فضای مجازی با ماسک برای حفظ جان خود و دیگری ، هم گام با توصیه های پزشکان از دایره ی اشتراکاتشان زنجیری بسازند چرا که معتقد است این ارتباطات موثر است که در چنین روزهایی در کنار پزشکان گره گشای مشکلات خواهد شد .

 

* کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تئاتر را در اینستاگرام دنبال کنید 

 

 

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram