در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
دیدار هیأت‌مدیره خانه تئاتر با معاون رئیس‌جمهوری
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 9063 ■ سه‌شنبه 31 تیر ساعت 18:47
در راستای بهبود شرایط معیشتی جامعه تئاتر کشور برگزار شد:

دیدار هیأت‌مدیره خانه تئاتر با معاون رئیس‌جمهوری


هیأت‌مدیره خانه تئاتر، 31 تیرماه با محمدباقر نوبخت، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور، دیدار داشتند. در این دیدار که پیش از این در جلسات هیأت‌مدیره خانه تئاتر مصوب شده بود، به بیان مطالبات هنرمندان تئاتر سراسر کشور و ارائه راهکارهایی برای بهبود شرایط معیشتی آنها و جبران خسارت‌های ناشی از کرونا پرداخته شد.

خانه تئاتر - هیأت‌مدیره خانه تئاتر، 31 تیرماه با محمدباقر نوبخت، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور، دیدار داشتند. در این دیدار که پیش از این در جلسات هیأت‌مدیره خانه تئاتر مصوب شده بود، به بیان مطالبات هنرمندان تئاتر سراسر کشور و ارائه راهکارهایی برای بهبود شرایط معیشتی آنها و جبران خسارت‌های ناشی از کرونا پرداخته شد. 

در این میان، خانه تئاتر از جمله نهادهایی بود که از ابتدای شیوع ویروس کرونا و تعطیلی اجباری سالن‌های نمایش، پیگیر بهبود شرایط جامعه تئاتر بوده و مطالب آنها را به گوش مسئولان رسانده است. برخی از این مطالبات، محقق شد و پیگیری برای باقی مطالبات، همچنان ادامه دارد.

در شرایط کنونی، معضلات معیشتی و اقتصادی هنرمندان، به مرز هشدار رسیده و جامعه هنر تاب گذر از این شرایط را ندارد؛ جامعه‌ای که پیش از این با تمام مشکلات مدنی و اقتصادی روبه‌رو شده و از آنها عبور کرده بود.

جلسه امروز هیأت مدیره خانه تئاتر با محمدباقر نوبخت نیز، در ارتباط با بهبود شرایط هنرمندان آسیب دیده تئاتری از کرونا برگزار شد. این جلسه با هدف رسیدگی به معیشت هنرمندان تئاتری سراسر کشور بود که در دوران شیوع کرونا، متحمل بیکاری و خسارت های فراوان شده بودند.

نتایج این جلسه، به‌زودی منتشر و اطلاع‌رسانی خواهد شد. هیأت‌مدیره خانه تئاتر براساس مصوبات خود، تا زمان دستیابی به نتیجه مطلوب، پیگیر این مطالبات است. 

 

 

گزارش: الهه باقری
کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram