در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
شهرهای مختلف ایران میزبان نمایش‌های خیابانی می‌شوند
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 9053 ■ شنبه 28 تیر ساعت 17:41

شهرهای مختلف ایران میزبان نمایش‌های خیابانی می‌شوند


برنامه "خیابان تئاتر ایران" در پی برگزار نشدن جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان به شکل مرسوم در سال جاری به جهت تبعات شیوع ویروس کرونا، با رویکرد استمرار ارتباط شهروندان با تئاتر و به ویژه نمایش‌های خارج از صحنه‌های مرسوم، برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی خانه تئاتر به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، با توجه به برگزار نشدن جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان به شکل مرسوم در سال جاری به جهت تبعات شیوع ویروس کرونا، اداره‌کل هنرهای نمایشی و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان با همراهی انجمن هنرهای نمایشی ایران و انجمن هنرهای نمایشی استان کردستان، برنامه  "خیابان تئاتر ایران" را برگزار می‌کنند.

این برنامه در راستای حمایت از آثار هنرمندان تئاتر کشور با رویکرد استمرار ارتباط شهروندان با تئاتر و به ویژه نمایش‌های خارج از صحنه‌های مرسوم در سه بخشِ "اجرا" با زیرمجموعه‌های "آزاد"، "نمایش‌های آیینی و سنتی" و "نمایش‌های کودک و نوجوان" و همچنین "مسابقه طرح و ایده" و "کارگاه‌های آموزشی" برگزار می‌شود.

متقاضیان حضور در برنامه "خیابان تئاتر ایران" می‌توانند تا تاریخ یکشنبه ۵ مردادماه سال جاری از طریق "بخش ویژه خیابان تئاتر ایران" در تارنمای ایران‌تئاتر به نشانی http://theater.ir اقدام کنند.

فایل pdf  فراخوان برنامه "خیابان تئاتر ایران" پیوست خبر شده است. 

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram