در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
جشنواره تئاتر تک بازبینی آثار را آغاز کرد
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 7998 ■ سه‌شنبه 2 اردیبهشت ساعت 12:42

جشنواره تئاتر تک بازبینی آثار را آغاز کرد


حسن پورگل محمدی دبیر نخستین جشنواره تئاتر مجازی تک که در تاریخ ۷ فروردین ماه پویش «جشنواره سراسری تئاتر تک» را راه اندازی کرده، اعضای هیئت انتخاب و داوران را اعلام کرد.
جشنواره تئاتر تک با موضوع آزاد در سه بخش 
۱-نمایش عروسکی
۲-نمایش خلاق
۳- نمایش طنز 
 
و در سه زمانبندی( ۲ دقیقه) ( ۵ دقیقه) ( ۱۰ دقیقه) است. تاکنون ۱۰۰۰ «هزار» فیلم از ایران و ۳۸ فیلم از خارج از کشور ارسال شده است که بعد از ارزیابی و انتخاب آثار توسط هیئت انتخاب ۶۰ فیلم به مرحله داوری میرود و ۳۰ اثر برگزیده می شود.

جشنواره تئاتر تک یک پویش مردمی می باشد که برای همه ی علاقه مندان رشته بازیگری و هنرمندان سینما و تئاتر در نظر گرفته شده است و تمام رده سنین می‌توانند در منزل با تهیه فیلم کوتاه با موضوع آزاد از بازی های خانگی خود در این کار فرهنگی می توانند شرکت کنند..

ارسال توسط واتساپ و اینستاگرام صفحه آموزشگاه آزاد هنرهای نمایشی ( آکادمیتئاترپیشوا) انجام شد و
به علت استقبال خوب هم وطنان در کل کشور ارسال فیلم ها تا پایان فروردین ۱۳۹۹ تمدید شد ..

به بهترین انتخاب و اثر برگزیده در هر بخش تندیس جشنواره ، لوح تقدیر و جایزه نقدی تعلق میگیرد و به ۱۰ برگزیده دیگر لوح تقدیر داده می شود ..

هیئت انتخاب، داوران و مشاوران جشنواره, هنرمندان بامحبت و همراهی هستند که مدت ها به علت مسائل گوناگون فعالیت هنری ندارند و در قرنطینه_خانگی به سر می برند و اینجانب به حضورشان در این پویش افتخار می کنم و سپاس فراوان بابت یاری و لطف پراز مهرشان.

هدف از این جشنواره دلگرمی به هنرمندان و هنرجویان بابت فعالیت هنری در خانه و همیاری به خانواده بزرگ درمانی کشور است.

 

جشنواره تک با عوامل اجرایی فعالیت خود را آغاز کرد

دبیر جشنواره حسن پور گلمحمدی 
مدیر اجرایی پیروز میرزایی
مدیر روابط بین الملل افشین جلالی جعفری
مدیر روابط عمومی ابوفیاض حیدری
هیئت داوران علی یازرلو، حسین مزینانی، علی عبادت طلب، میثم یوسفی، فاطیما سرلک

 

 

اسامی اعضای اصلی دبیرخانه نخستین جشنواره سراسری تئاتر مجازی «تک» اعلام شد
 
 به نقل از روابط عمومی جشنواره، میرنادر مظلومی، علیرضا زرگوشیان در بخش نمایش طنز و شقایق فتحی ، الهام فقانی در بخش نمایش عروسکی و حمیدرضا فکرت ، بیتا محمودی در بخش نمایش خلاق مسئولیت هیئت انتخاب آثار نخستین جشنواره سراسری تئاتر مجازی «تک» را برعهده دارند.
 
اسامی هیئت داوران نخستین جشنواره سراسری تئاتر مجازی «تک» به شرح ذیل است.
 
علی یازرلو_ حسین مزینانی_  علی عبادت طلب _ میثم یوسفی _ فاطیما سرلک ، هنرمندانی هستند که در این جشنواره همراه این پویش #کروناراشکست_میدهیم 
حضور دارند و داوری را به عهده گرفته اند
 
حسن پورگل محمدی دبیر جشنواره در طی احکامی جداگانه، پیروز میرزایی، افشین جلالی جعفری و ابوفیاض حیدری را به ترتیب به عنوان مدیر اجرایی، دبیر اجرایی و مدیر روابط عمومی نخستین جشنواره سراسری تئاتر مجازی «تک» منصوب کرد. جدول ۳۰ فیلم برگزیده هیئت انتخاب نخستین جشنواره سراسری تئاتر مجازی «تک» هم در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۰  منتشر می شود.
 
 نخستین جشنواره سراسری تئاتر مجازی «تک» به دبیری حسن پورگل محمدی که قرار بود در تاریخ ۲۰ فروردین مهلت ارسال آثار باشد به علت استقبال هم وطنان ایرانی در داخل کشور و خارج از ایران تا پایان فروردین ماه تمدید شد و نتایج نهایی و اختتامیه در شب میلاد آقا امام حسن مجتبی در ماه مبارک رمضان برگزار و اعلام می شود، دبیر جشنواره بیان کرد به دلیل رفاه و بهداشت حال شرکت‌کنندگان به علت ویروس کوویید ۱۹ ( کرونا) اختتامیه بصورت مجازی در تاریخ جمعه ۱۳۹۹/۲/۱۹ شب میلاد آقا امام حسن مجتبی بصورت زنده ( لایو آنلاین) در پیج اینستاگرام آموزشگاه هنرهای نمایشی دراما @academydramaart  به کار خود پایان خواهد داد؛ بدین ترتیب، اختتامیه جشنواره به آدرس تهران، پیشوا،میدان نماز،جنب مسجد امام خمینی، آکادمی تئاتر پیشوا انجام می شود.
 
بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، حضو فیزیکی مهمانان، علاقه مندان و شرکت کنندگان جشنواره در محل برگزاری اختتامیه واجب و الزامی نیست و برای ایمنی و سلامت خود بهتر است بصورت مجازی  علاقه‌مندان و تئاتردوستان شرکت نمایند و یا با شماره ۰۹۱۹۲۵۹۲۴۸۸  نسبت به حضور در مراسم اقدام کنند .
جوایز ،لوح تقدیر و تندیس جشنواره شرکت کنندگان که در استان تهران حضور ندارند بصورت پست پیشتاز ارسال می شود.
کلیدواژگان


نظرات

1399/02/04 17:25:04 | امیرمختارجعفری
سلام و عرض ادب
ضمن خدا قوت و دست مریزاد به دکتر حسن گلمحمد و تمامی عوامل این جشنواره این پویش اولین پویش تأتر جشنواره خانگی مجازی بود کاش وزرات ارشاد حمایت مالی می‌کرد که جوایز نقدی بیشتری به شرکت کنندگان داده بشه در هر صورت واقعا تفکری جدید و نو ایجاد که بنظر بنده بعنوان عضو کوچکی از خانواده تئاتر این فستیوالی که آقای گل محمدی راه اندازی کردند بسیار فاخر است در این زمان
در آخر به سایت خوب و خانوده خودم خسته نباشید میگم و خداقوت رفقای گلم به امید اینکه هرچه زودتر همه عزیزان هنرمند روی صحنه ببینم انشاالله حق تعالی

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram